Povezane vesti

Veliki hit Olivera Mandića “ako lažem, tu me seci ”najavljuje pozorište budućnosti!

Veliki hit Olivera Mandića “ako lažem, tu me seci ”najavljuje pozorište budućnosti!

Kurir 31.03.2023
Teatar Odeon - pozorište budućnosti, teži da sa sobom donese jedan potpuno novi nivo domaćoj kulturi, ali i da pozicionira Beograd kao centar regiona u kulturnom smislu. Kao veliki poznavalac muzike, vrsni basista i poštovalac muzičkog opusa ikone… »
Željko Mitrović najavljuje otvaranje velikog Teatra u sve umešan Oliver Mandić

Željko Mitrović najavljuje otvaranje velikog Teatra u sve umešan Oliver Mandić

Blic 31.03.2023
Vlasnik "Pinka" Željko Mitrović obradio je pesmu legendarnog Olivera Mandića "Ako lažem, tu me seci". Naime, Željko planira na jesen otvaranje Teatra Odeon koje će svakako biti mesto koje će negovati dobar zvuk, što će prvenstveno predstava… »
Veliki hit Olivera Mandića “ako lažem, tu me seci” najavljuje pozorište budućnosti!

Veliki hit Olivera Mandića “ako lažem, tu me seci” najavljuje pozorište budućnosti!

Večernje novosti 31.03.2023
TEATAR Odeon - pozorište budućnosti, teži da sa sobom donese jedan potpuno novi nivo domaćoj kulturi, ali i da pozicionira Beograd kao centar regiona u kulturnom smislu. Foto: Promo Kao veliki poznavalac muzike, vrsni basista i poštovalac muzičkog… »

Vesti dana »