Povezane vesti
Novi DSS, Dveri, Zavetnici i POKS podneli krivičnu prijavu protiv Vučića zbog Kosova
Beta video 31.03.2023
BEOGRAD - Lider Dveri Boško Obradović je rekao da su krivičlnu prijavu potpisala 28 poslanik Skupštine Srbije i da je sada na potezu tužilaštvo. `` Videćemo da li tužilaštvo da radi po Ustavu i Krivičnom zakoniku, ili u strahu od izvršne vlasti``, rekao… »
Novi DSS, Dveri, Zavetnici i POKS podneli krivičnu prijavu protiv Vučića zbog Kosova
Radio sto plus 31.03.2023
Posle podnošenje te prijave, predstavnici Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS), Pokreta obnove Kraljevine Srbije (POKS), stranke Zavetnici i pokreta Dveri su rekli novinarima da će se videti i da li će tužilaštvo postupati po njoj i da li je… »
Vesti dana »

Kako da ne uđete u crvenu zonu? Možete sami da pratite kilovate i izbegnete paprene račune za struju na kraju meseca
Kurir pre 3 minutajoš 36 povezanih

"Autobus je izašao iz garaže da se uključi u saobraćaj": Oglasili se iz GSP povodom teške nesreće u Zemunu u kojoj je poginulo dete (15)
Blic pre 43 minutajoš 64 povezane

Direktor Telekoma će tužuti medije zbog objavljivanja njegovog razgovora
Vreme pre 58 minutajoš 53 povezane

Novi protest ispred Filozofskog fakulteta – danas u 19 sati
Moj Novi Sad pre 43 minutajoš 32 povezane