Povezane vesti

Vesić: Srpski i makedonski tag za putarinu važiće u obe zemlje

Vesić: Srpski i makedonski tag za putarinu važiće u obe zemlje

Dnevnik 31.03.2023
BEOGRAD: Ministar građevinarstva Goran Vesić izjavio je danas da će građani Srbije i Severne Makedonije moći u obe zemlje da koriste tag za naplatu putarine, koji već poseduju. Vesić je razgovarao u Palati Srbija sa makedonskim kolegom Blagojem… »
Srbija i Severna Makedonija bratske zemlje: Vesić poklonio kolegi Bočvarskom pirotski ćilim

Srbija i Severna Makedonija bratske zemlje: Vesić poklonio kolegi Bočvarskom pirotski ćilim

Telegraf 31.03.2023
Dvojica zvaničnika razgovarali su o ukidanju režima dozvola za autoprevoznike. Danas u Palati Srbija imao sam sastanak sa svojim makedonskim kolegom Blagojem Bočvarskim. Razgovarali smo o zajedničkim projektima naše dve zemlje u oblasti… »
Bez gužvi u špicu sa jednim TAG uređajem: Od leta jedinstvena naplata putarine između Srbije i Severne Makedonije

Bez gužvi u špicu sa jednim TAG uređajem: Od leta jedinstvena naplata putarine između Srbije i Severne Makedonije

Euronews 31.03.2023
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić je izjavio da je danas s makedonskim kolegom Blagojem Bočvarskim potpisao sporazum o uspostavljanju integrisanog sistema elektronske naplate putarine korišćenjem ETC uređaja između… »
Tokom leta jedinstvena naplata putarine između Srbije i Severne Makedonije! Vesić i Bočvarski potpisali sporazum

Tokom leta jedinstvena naplata putarine između Srbije i Severne Makedonije! Vesić i Bočvarski potpisali sporazum

Kurir 31.03.2023
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić potpisao je danas sporazum sa ministrom transporta i veza Severne Makedonije o uspostavljanju integrisanog sistema elektronske naplate putarine korišćenjem ETC uređaja između Srbije i… »
Tokom leta jedinstvena naplata putarine između Srbije i Severne Makedonije

Tokom leta jedinstvena naplata putarine između Srbije i Severne Makedonije

Telegraf 31.03.2023
Uspostavljanje pune funkcionalnosti sistema za stanovnike Srbije i Severne Makedonije planirano je za leto ove godine. Danas smo moj makedonski kolega Blagoj Bočvarski i ja potpisali sporazum o uspostavljanju integrisanog sistema elektronske naplate… »

Vesti dana »