Povezane vesti

Vučić o Šormazu: Neće snositi posledice, SNS je stranka demokratske orijentacije

Vučić o Šormazu: Neće snositi posledice, SNS je stranka demokratske orijentacije

Radio sto plus 31.03.2023
Vučić je u Novom Pazaru, gde je prisustvovao obeležavanju početka radova na izgradnji kliničko-bolničkog centra, rekao da je SNS “stranka demokratske orijentacije u kojoj svako ima pravo na svoje mišljenje”. “Ne znam da li je Šormaz to… »
Vučić: Ponosan sam na samostalnu,nezavisnu i slobodarsku politiku Srbije

Vučić: Ponosan sam na samostalnu,nezavisnu i slobodarsku politiku Srbije

IndeksOnline 31.03.2023
NOVI PAZAR – Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je ponosan na politiku koju Srbija vodi – samostalnu, nezavisnu i slobodarsku i da mu ne pada napamet da se pravda svom stranačkom kolegi Draganu Šormazu niti bilo kome sličnom zbog… »
Vučić: Ponosan sam na samostalnu,nezavisnu i slobodarsku politiku Srbije

Vučić: Ponosan sam na samostalnu,nezavisnu i slobodarsku politiku Srbije

Sandžak haber 31.03.2023
NOVI PAZAR – Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je ponosan na politiku koju Srbija vodi – samostalnu, nezavisnu i slobodarsku i da mu ne pada napamet da se pravda svom stranačkom kolegi Draganu Šormazu niti bilo kome sličnom zbog… »
Vučić: Šormaz neće snositi posledice, SNS je stranka demokratske orijentacije

Vučić: Šormaz neće snositi posledice, SNS je stranka demokratske orijentacije

N1 Info 31.03.2023
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je da funkcioner SNS Dragan Šormaz neće snositi posledice zbog izjave u kojoj je rekao da su neprihvatljiva opravdanja državnih zvaničnika zašto Srbija nije uvela… »
Vučić: Ponosan sam na samostalnu,n ezavisnu i slobodarsku politiku Srbije

Vučić: Ponosan sam na samostalnu,n ezavisnu i slobodarsku politiku Srbije

Sandžak haber 31.03.2023
NOVI PAZAR – Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je ponosan na politiku koju Srbija vodi – samostalnu, nezavisnu i slobodarsku i da mu ne pada napamet da se pravda svom stranačkom kolegi Draganu Šormazu niti bilo kome sličnom zbog… »

Vesti dana »