Povezane vesti

Vučelić molio da ga razreše dužnosti predsednika FK Partizan, Skupština odbila (video)

Vučelić molio da ga razreše dužnosti predsednika FK Partizan, Skupština odbila (video)

Sportski žurnal 31.03.2023
Osećam veliku odgovornost za situaciju u kojoj se našao Partizan. Bila mi je velika čast i jeste mi čast što sam na čelu Partizana i legalno Sportskog društva Partizan. To mi je, u mojih 70 godina ljubavi prema Partizanu, veliko priznanje. -… »
„Mi ne ličimo na njih, nismo lopovi i kriminalci“: Vučelić žestoko udario na navijače Partizana

„Mi ne ličimo na njih, nismo lopovi i kriminalci“: Vučelić žestoko udario na navijače Partizana

Nova 31.03.2023
Ne smiruje se ludnica u Humskoj. Milorad Vučelić, predsednik fudbalskog kluba Partizan, na vandrednoj Skupštini ovog kluba „opleo“ je po najvatrenijim pristalicama crno-belih. Već nekoliko meseci traje otvoren „rat“ uprave kluba iz Humske i… »
Milorad Vučelić podneo ostavku na mesto predsednika FK Partizan: Skupština crno-belih odbila njegov predlog

Milorad Vučelić podneo ostavku na mesto predsednika FK Partizan: Skupština crno-belih odbila njegov predlog

Euronews 31.03.2023
Milorad Vučelić je nakon dužeg izlaganja o svemu što je urađeno u poslednjih osam godina predložio Skupštini da ga razreši funkcije, ali je dobio poverenje i nastaviće da vodi klub. On je na sednici Skupštine kluba najpre izložio detaljan… »
Partizan ne da vučeliću da ode! Predsednik molio da napusti klub: "Nismo ni lopovi, ni kriminalci, oni su nam pretili!"

Partizan ne da vučeliću da ode! Predsednik molio da napusti klub: "Nismo ni lopovi, ni kriminalci, oni su nam pretili!"

Mondo 31.03.2023
Prvi čovek Partizana želi da se povuče, ali delegati Skupštine ga nisu razrešili dužnosti i ostaće da vodi klub. Prvi čovek Partizana želi da se povuče, ali delegati Skupštine ga nisu razrešili dužnosti i ostaće da vodi klub. Predsednik FK… »
Vučelić ostaje predsednik FK Partizan: Skupština odbila njegov predlog za razrešenje

Vučelić ostaje predsednik FK Partizan: Skupština odbila njegov predlog za razrešenje

Večernje novosti 31.03.2023
MILORAD Vučelić ponudio je da bude razrešen sa funkcije predsednika FK Partizan. Ipak, on će ostati na čelu crno-belih. FOTO: M. Vukadinović Skupština FK Partizana je odbila predlog predsednika Vučelića da ga razreši funkcije. Vučelić je dobio… »

Vesti dana »