Povezane vesti

Mandić: Uskraćena su mi osnovna prava sportiste, odraziće se i na reprezentaciju

Mandić: Uskraćena su mi osnovna prava sportiste, odraziće se i na reprezentaciju

Politika 31.03.2023
Zabraniti jednom dugogodišnjem igraču, reprezentativcu Srbije, da trenira sa timom, zabraniti mu dolazak na bazen i u teretanu sa ekipom, zabraniti mu svaki vid klupskih takmičenja, smatram pre svega kršenjem osnovnih prava profesionalnog sportiste i… »
Dosta je bilo ćutanja - Mandić bez dlake na jeziku o svemu: Svaki čovek jedini je čuvar vlastite časti, ima Boga, Bog sve…

Dosta je bilo ćutanja - Mandić bez dlake na jeziku o svemu: Svaki čovek jedini je čuvar vlastite časti, ima Boga, Bog sve…

Sportski žurnal 31.03.2023
Ovakvi negativni postupci i radnje će se neminovno negativno odraziti i na reprezentativni vaterpolo - naveo je Dušan. - Zabraniti jednom dugogodišnjem igraču, reprezentativcu Srbije, da trenira sa timom, zabraniti mu dolazak na bazen i u teretanu sa… »
Mandić se prvi put oglasio o skandalu u Novom Beogradu: Otkrio sve detalje, oštro osudio poteze kluba

Mandić se prvi put oglasio o skandalu u Novom Beogradu: Otkrio sve detalje, oštro osudio poteze kluba

Nova 31.03.2023
Bura u klubu sa bazena "11. april" Jedan od najboljih srpskih vaterpolista Dušan Mandić odstranjen je iz kluba Novi Beograd, uz objašnjenje da nije na dovoljno dobrom nivou da bi se takmičio. Mandić je pre te odluke trenera Živka Gocića bio kapiten… »
Mandić: Uskraćena su mi osnovna prava sportiste, odraziće se i na reprezentaciju

Mandić: Uskraćena su mi osnovna prava sportiste, odraziće se i na reprezentaciju

Dnevnik 31.03.2023
BEOGRAD: „Zabraniti jednom dugogodišnjem igraču, reprezentativcu Srbije, da trenira sa timom, zabraniti mu dolazak na bazen i u teretanu sa ekipom, zabraniti mu svaki vid klupskih takmičenja, smatram pre svega kršenjem osnovnih prava profesionalnog… »
Ima boga, on sve vidi! Dušan se prvi put oglasio o izbacivanju iz tima: Telefonom mi zabranili da dođem!

Ima boga, on sve vidi! Dušan se prvi put oglasio o izbacivanju iz tima: Telefonom mi zabranili da dođem!

Mondo 31.03.2023
Trofejni srpski vaterpolista obratio se javnosti nakon što je udaljen iz ekipe i sa treninga šampiona Srbije, Novog Beograda. Trofejni srpski vaterpolista obratio se javnosti nakon što je udaljen iz ekipe i sa treninga šampiona Srbije, Novog Beograda… »
Olgasio se Dušan Mandić: Evo šta kaže o odluci da ga trener Gocić odstrani iz tima

Olgasio se Dušan Mandić: Evo šta kaže o odluci da ga trener Gocić odstrani iz tima

Večernje novosti 31.03.2023
PRVI put otkako je odstranjen iz prvog tima vaterpolo kluba Novi Beograd, oglasio se i Dušan Mandić. Levoruki bombarder na "društvenim mrežama", istakao je da mu klub nije dovolio da izda pisano saopštenje, a mi vam u celosti prenosimo njegovu… »

Vesti dana »