Povezane vesti

Vučić: Lično sam odlučio da se ne uvode sankcije Rusiji

Vučić: Lično sam odlučio da se ne uvode sankcije Rusiji

Al Jazeera 31.03.2023
Predsjednik Srbije je rekao kako misli da je odluka o neuvođenju sankcija Rusiji ‘bila ispravna’ u trenutku kada je donijeta te da je ispravna i sada. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Kraljevu kako je on donio odluku da Srbija ne… »
Aleksandar Vučić: Ako hoće izbore, dobiće ih

Aleksandar Vučić: Ako hoće izbore, dobiće ih

Vreme 31.03.2023
Turneja "Srbija sanja i snove ostvaruje" u Kraljevu Objasnio je predsednik Srbije i SNS-a Kraljevčanima čemu sada taj njegov „Narodni pokret za Srbiju“, da je on stvoren zbog njih, tih pristojnih, dobrih ljudi i domaćina, da je to pokret u kojem on… »
Vučić: Lično sam doneo odluku da se ne uvode sankcije Rusiji

Vučić: Lično sam doneo odluku da se ne uvode sankcije Rusiji

Insajder 31.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Kraljevu da je on doneo odluku da Srbija ne uvede sankcije Rusiji zbog njenog napada na Ukrajinu. On je rekao da misli da je odluka o neuvođenju sankcija Rusiji "bila ispravna" u trenutku kada je… »
Aleksandar Vučić opoziciji: Ako hoćete izbore, dobićete ih

Aleksandar Vučić opoziciji: Ako hoćete izbore, dobićete ih

N1 Info 31.03.2023
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić izjavio je na skupu "Srbija sanja i snove ostvaruje" u Kraljevu da je najvažnije da se sačuva sloboda države i budućnost dece, da Srbija mora da ostane na evropskom putu, ali i da čuva… »
Vučić: Lično sam doneo odluku da se ne uvode sankcije Rusiji

Vučić: Lično sam doneo odluku da se ne uvode sankcije Rusiji

Beta 31.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Kraljevu da je on doneo odluku da Srbija ne uvede sankcije Rusiji zbog njenog napada na Ukrajinu. On je rekao da misli da je odluka o neuvođenju sankcija Rusiji "bila ispravna" u trenutku kada je… »

Vesti dana »