Povezane vesti

"Zatekla sam mladića s njom u kući, lažno se predstavio": Majka nestale devojke iz Temerina iznela šok detalje, plaši se…

"Zatekla sam mladića s njom u kući, lažno se predstavio": Majka nestale devojke iz Temerina iznela šok detalje, plaši se…

Kurir 01.04.2023
"Malopre sam zvala policiju, nažalost nema ništa novo. Plašim se najgoreg, imam takav osećaj da joj se nešto desilo", ispričala je majka nestale devojke (15), kojoj se gubi trag u sredu uveče u Temerinu. Kako se saznaje od majke nestale devojčice… »
"Imam osećaj da joj se nešto desilo": Majka nestale Tamare u suzama (15), drug devojčice se lažno predstavio

"Imam osećaj da joj se nešto desilo": Majka nestale Tamare u suzama (15), drug devojčice se lažno predstavio

Telegraf 01.04.2023
Tamara je nosila teget duks sa zvezdicama, plave farmerice i crvene polukratke čizme. "Malopre sam zvala policiju, nažalost nema ništa novo. Plašim se najgoreg, imam takav osećaj da joj se nešto desilo", kaže majka nestale Tamare L. (15), kojoj se… »
"Zatekla sam dečka u kući sa njom, lažno se predstavio": Majka nestale Tamare sumnja na najgore! Upala je u loše društvo

"Zatekla sam dečka u kući sa njom, lažno se predstavio": Majka nestale Tamare sumnja na najgore! Upala je u loše društvo

Mondo 01.04.2023
Majka nestale Tamare L. koja je nestala pre par dana, je rekla da se mnogo plaši da joj se nešto nije desilo. Majka nestale Tamare L. koja je nestala pre par dana, je rekla da se mnogo plaši da joj se nešto nije desilo. U sredu je nestalaTamara Lecki… »
Pronađena nestala tinejdžerka (15) iz temerina: Majka se oglasila: "Još ne znam šta se desilo, čekam policiju da odem po…

Pronađena nestala tinejdžerka (15) iz temerina: Majka se oglasila: "Još ne znam šta se desilo, čekam policiju da odem po…

Blic 01.04.2023
Tamara L. (15), koja je u sredu nestala u Temerinu, pronađena je, potvrdila je njena porodica za "Blic". - Dobro je, pronađena je. Još uvek ne znam sve šta se desilo, čekam policiju da odem po nju - rekla je majka devojčice za "Blic". Podsetimo… »
Pronađena nestala Tamara u Temerinu! Oglasila se njena majka: "Dobro je, ne znam šta se desilo, čekam policiju"

Pronađena nestala Tamara u Temerinu! Oglasila se njena majka: "Dobro je, ne znam šta se desilo, čekam policiju"

Mondo 01.04.2023
Pronađena je Tamara L. koja je nestala prošle nedelje u Temerinu. Pronađena je Tamara L. koja je nestala prošle nedelje u Temerinu. Tamara L. (15), koja je u sredu nestala u Temerinu, pronađena je, potvrdila je njena porodica. "Dobro je, pronađena… »
Majka nestale devojčice iz Temerina: „Zatekla sam mladića sa njom u kući i lažno se predstavio“

Majka nestale devojčice iz Temerina: „Zatekla sam mladića sa njom u kući i lažno se predstavio“

Luftika 01.04.2023
– Malopre sam zvala policiju, nažalost nema ništa novo. Plašim se najgoreg, imam takav osećaj da joj se nešto desilo – rekla je istraumirana majka nestale Tamare Lecki (15), kojoj se gubi trag u sredu uveče u Temerinu. Kako se saznaje od majke… »
"Zatekla sam mladića u kući s njom, lažno se predstavio": Misterija nestale Tamare (15) iz Temerina, majka očajna: Otišla…

"Zatekla sam mladića u kući s njom, lažno se predstavio": Misterija nestale Tamare (15) iz Temerina, majka očajna: Otišla…

Blic 01.04.2023
"Malopre sam zvala policiju, nažalost nema ništa novo. Plašim se najgoreg, imam takav osećaj da joj se nešto desilo", ispričala je za "Blic" majka nestale Tamare Lecki (15), kojoj se gubi trag u sredu uveče u Temerinu. Kako saznajemo od majke… »
„Otišla je da isprati druga i nestala“: Potresna ispovest majke nestale Tamare (15) iz Temerina

„Otišla je da isprati druga i nestala“: Potresna ispovest majke nestale Tamare (15) iz Temerina

Nova 01.04.2023
Devojčica Tamara Lecki (15) iz Temerina, nestala je u sredu uveče, kada je otišla da isprati prijatelja na autobusku stanicu. „Malopre sam zvala policiju, nažalost nema ništa novo. Plašim se najgoreg, imam takav osećaj da joj se nešto desilo“… »
Nestala Tamara Lecki iz Temerina

Nestala Tamara Lecki iz Temerina

Dnevnik 01.04.2023
Tamara Lecki (15) iz Temerina nestala je u utorak, navodi njena majka. Prema objavi na Fejsbuk stranici “Amber alert” Srbija, Tamara je u trenutku nestanka na sebi imala teget duks sa zvezdicama, plave farmerice i crvene polu kratke čizmice, preneli… »
Tinejdžerka iz Temerina nestala četvrti put! Majka očajna, plaši se najgoreg

Tinejdžerka iz Temerina nestala četvrti put! Majka očajna, plaši se najgoreg

Blic 31.03.2023
Tamara Lecki (15) iz Temerina nestala je u utorak uveče i od tada se nije javljala. Njena majka Jelena se nada da će pronaći svoju ćerku i boji se najgoreg, budući da je, kako tvrdi, Tamara zapala u loše društvo. Kako dodaje, da strah bude još… »

Vesti dana »