Povezane vesti

“Kurti u pomoć zove svog privatnog Srbina”

“Kurti u pomoć zove svog privatnog Srbina”

Vesti online 01.04.2023
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković oglasio se povodom izjave Nenada Rašića o “de fakto priznanju” KiM od strane Srbije. Petković je rekao da o stepenu nervoze Aljbina Kurtija nakon razgovora u Ohridu jasno govori to što u pomoć… »
Rašić: Ako priznavanje dokumenata nije defakto priznanje Kosova, ne znam šta je

Rašić: Ako priznavanje dokumenata nije defakto priznanje Kosova, ne znam šta je

Radio 021 01.04.2023
Ministar za zajednice i povratak u Vladi Kosova Nenad Rašić ocenio je da se "u drugoj tački evropskog sporazuma o normalizaciji odnosa Kosova i Srbije pominje priznavanje dokumenata". Dodao je da ne može da nađe drugi naziv za to osim da je to… »
Petković: Besmislena tvrdnja Rašića o de fakto priznanju Kosova

Petković: Besmislena tvrdnja Rašića o de fakto priznanju Kosova

Euronews 01.04.2023
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Vlade Srbije Petar Petković izjavio je danas, povodom izjave Nenada Rašića o de fakto priznanju KiM od strane Srbije, da o stepenu nervoze Aljbina Kurtija nakon razgovora u Ohridu jasno govori to što u pomoć… »
Petković: Besmislena tvrdnja Rašića o de fakto priznanju tzv. Kosova

Petković: Besmislena tvrdnja Rašića o de fakto priznanju tzv. Kosova

RTV 01.04.2023
BEOGRAD - Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Vlade Srbije Petar Petković izjavio je danas, povodom izjave Nenada Rašića o "de fakto priznanju" KiM od strane Srbije, da o stepenu nervoze Aljbina Kurtija nakon razgovora u Ohridu jasno govori to… »
Petar Petković: Kurti je nervozan, Srbija neće priznati Kosovo

Petar Petković: Kurti je nervozan, Srbija neće priznati Kosovo

Danas 01.04.2023
Direktor Kancelarije Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju Petar Petković ocenio je danas da izjave ministra u Vladi Kosova Nenada Rašića o sporazumu o normalizaciji odnosa Beograda i Prištine pokazuju stepen nervoze kosovskog premijera Aljbina Kurtija i… »
Rašić: Ako priznavanje dokumenata nije defakto priznanje Kosova, ne znam šta je

Rašić: Ako priznavanje dokumenata nije defakto priznanje Kosova, ne znam šta je

N1 Info 01.04.2023
Ministar za zajednice i povratak u Vladi Kosova Nenad Rašić ocenio je da se "u drugoj tački evropskog sporazuma o normalizaciji odnosa Kosova i Srbije pominje priznavanje dokumenata" i dodao da ne može da nađe drugi naziv za to osim da je to "defakto… »
Rašić: Ako priznavanje dokumenata nije defakto priznanje Kosova, ne znam šta je

Rašić: Ako priznavanje dokumenata nije defakto priznanje Kosova, ne znam šta je

Danas 01.04.2023
Ministar za zajednice i povratak u Vladi Kosova Nenad Rašić ocenio je da se „u drugoj tački evropskog sporazuma o normalizaciji odnosa Kosova i Srbije pominje priznavanje dokumenata“ i dodao da ne može da nađe drugi naziv za to osim da je to… »

Vesti dana »