Povezane vesti

(Foto): Oglasio se Gagi Đogani nakon vesti da je Luna ponovo trudna, denser skače od sreće: "Jedva te čekamo"

(Foto): Oglasio se Gagi Đogani nakon vesti da je Luna ponovo trudna, denser skače od sreće: "Jedva te čekamo"

Blic 01.04.2023
Luna Đogani ponovo je u drugom stanju, a ona i Marko Miljković čekaju još jednu devojčicu. Tim povodom se na mrežama oglasio Lunin tata, Gagi Đogani, koji nije krio sreću i uzbuđenje što još jedna beba dolazi na svet. - Dobiću još jednu… »
Nakon vesti da stiže devojčica, oglasio se Gagi Đogani! Ovo je prva reakcija ponosnog deke na Luninu trudnoću!

Nakon vesti da stiže devojčica, oglasio se Gagi Đogani! Ovo je prva reakcija ponosnog deke na Luninu trudnoću!

Kurir 01.04.2023
Luna Đogani, uskoro će postati mama po drugi put kada će na svet doneti još jednu devojčicu. Ponosni roditelji su sa svojim pratiocima na Instagramu podelili lepe vesti i objavili malu Miju sa roze balonima koji su otkrili pol bebe. Nakon njene… »
"Devojčice su svuda oko mene!" Oglasio se Gagi Đogani - po drugi put postaje deda, njegovoj sreći nema kraja!

"Devojčice su svuda oko mene!" Oglasio se Gagi Đogani - po drugi put postaje deda, njegovoj sreći nema kraja!

Mondo 01.04.2023
Luna Đogani ponovo je u drugom stanju, a svoje utiske podelio je i ponosni deda Gagi Đogani. Luna Đogani ponovo je u drugom stanju, a svoje utiske podelio je i ponosni deda Gagi Đogani. Luna Đogani ponovo je u drugom stanju! Radosna vest odjeknula je… »
Luna Đogani je ponovo trudna, a ovako je nekada u Zadruzi smišljala imena za decu: "Andrija, Žaklina, Jadranka"

Luna Đogani je ponovo trudna, a ovako je nekada u Zadruzi smišljala imena za decu: "Andrija, Žaklina, Jadranka"

Blic 01.04.2023
Juče je kao bomba u javnosti odjeknula vest da je Luna Đogani ponovo u drugom stanju i da čeka još jednu devojčicu sa svojim suprugom Markom Miljkovićem. Naime, Marko i Luna već imaju ćerku Miu, koja će u junu napuniti dve godine. Njihovoj sreći… »
Anabela puca od sreće zbog lunine trudnoće: Oglasila se dirljivom porukom: "Moj anđeo"

Anabela puca od sreće zbog lunine trudnoće: Oglasila se dirljivom porukom: "Moj anđeo"

Blic 31.03.2023
Anabela Atijas, majka Lune Đogani oglasila se na svom Instagram profilu nakon vesti da je njena ćerka u drugom stanju. Porodica Đogani-Miljković otkrila je da im u dom stiže još jedna devojčica, a ponosna baka nije mogla da sakrije sreću. Anabela… »

Vesti dana »