Povezane vesti

Navijači teraju rebraču, a on... "Partizan je deo moje istorije, ali Vojvodina je moj klub!

Navijači teraju rebraču, a on... "Partizan je deo moje istorije, ali Vojvodina je moj klub!

Večernje novosti 01.04.2023
PRVI čovek novosadske Vojvodine navukao je gnev navijača "stare dame" zbog toga što je pevao pesme Partizana na meču sa Realom iz Madrida. Legendarni centar odgovorio je na kritike. FOTO: Darko Dozet U razgovoru za " Mocart sport" Rebrača je… »
Pobesneli su na rebraču! Legendarni košarkaš pevao himnu Partizana, pa se našao na udaru navijača - traže momentalnu…

Pobesneli su na rebraču! Legendarni košarkaš pevao himnu Partizana, pa se našao na udaru navijača - traže momentalnu…

Kurir 01.04.2023
Zbog jednog gesta koji je načinio na sinoćnjoj utakmici KK Partizan, aktuelni predsednik KK Vojvodina Željko Rebrača našao se na žestokom udaru navijača. Naime, navijačka grupa "Firma" zamerila je Rebrači to što je u nekoliko navrata pevao… »
"On više nije predsednik Vojvodine": Rebrači navijači ovo ne mogu da oproste, a tiče se Partizana

"On više nije predsednik Vojvodine": Rebrači navijači ovo ne mogu da oproste, a tiče se Partizana

Večernje novosti 01.04.2023
NAVIJAČI Vojvodine ljuti su na predsednika Vojvodine Željka Rebraču. FOTO: M. Vukadinović Prvi čovek košarkaške sekcije "lala" bio je gost na meču Partizana i Reala, a zbog pevanja pesama crno-belih našao se na udaru navijača. Firmaši su se u… »
VIDEO Firmaši: Rebrača za nas nije predsednik KK "Vojvodina", momentalna ostavka

VIDEO Firmaši: Rebrača za nas nije predsednik KK "Vojvodina", momentalna ostavka

Radio 021 01.04.2023
Navijačka grupa "Firma" traži da predsednik KK "Vojvodine" Željko Rebrača bude smenjen. Razlog je, kako navode, to što je pevao navijačke pesme Partizana na meču sa Realom. "Nakon snimka sa jučerašnje košarkaške utakmice između Partizana i… »
Rebraču teraju iz Vojvodine jer je pevao Partizanove pesme: "On više nije predsednik"

Rebraču teraju iz Vojvodine jer je pevao Partizanove pesme: "On više nije predsednik"

Telegraf 01.04.2023
Firma ne oprašta ovakav postupak Rebrače. Pevanje navijačkih pesama Partizana na meču sa Realom skupo bi moglo da košta predsednika KK Vojvodine Željka Rebraču! Naime, Rebrača se u subotu ujutru našao na udaru navijačke grupe "Firma", najtvrđeg… »

Vesti dana »