Povezane vesti

Sergej Milinković Savić najbolji inostrani strelac Lacija u istoriji

Sergej Milinković Savić najbolji inostrani strelac Lacija u istoriji

Euronews 03.04.2023
Novi najbolji inostrani strelac u istoriji Lacija je od juče Sergej Milinković Savić. Srspki reprezentativac je zatresao mrežu Monce iz slobodnog udaraca što mu je bio 65. pogodak u dresu "bjankoćelesta" i za pogodak je nadmašio Gorana Pandeva… »
Milinković-Savić spomenuo novi ugovor sa Lacijom

Milinković-Savić spomenuo novi ugovor sa Lacijom

Sportske.net 03.04.2023
Lacio je trijumfovao 2:0, a "SMS" je zapečatio meč sjajnim pogotkom. Milinković-Savić je priznao da mu je post bez gola teško padao i da se sučeljavao sa mnogim kritikama. "Konačno sam uspeo da postignem gol i zaista mi je nedostajao taj osećaj… »
"Konačno sam uspeo": Sergej Milinković-Savić o kritikama i negativnim rečima: "Ovaj gol će mi dati veliki podstrek"

"Konačno sam uspeo": Sergej Milinković-Savić o kritikama i negativnim rečima: "Ovaj gol će mi dati veliki podstrek"

Večernje novosti 02.04.2023
SRPSKI reprezentativac, Sergej Milinković-Savić, postigao je fenomenalan pogodak na meču Serije A u kom je njegov Lacio gostovao Monci, a nakon meča podelio je prve utiske. Foto: AP Rimljani su se današnjom pobedom dodatno učvrstili na drugom mestu… »
Sergej golčinom ispisao istoriju Lacija

Sergej golčinom ispisao istoriju Lacija

Danas 02.04.2023
Vezni fudbaler Lacija Sergej Milinković-Savić postao je najbolji inostrani strelac u istoriji kluba iz Rima. Srpski reprezentativac postigao je drugi pogodak u pobedi Lacijala protiv Monce 2:0 u 28. kolu Serije A, a to mu je bio 65. gol u dresu tima iz… »

Vesti dana »