Povezane vesti

Stanković: Zahvalan sam Murinju, ponosan sam na ono što jesam

Stanković: Zahvalan sam Murinju, ponosan sam na ono što jesam

Vesti online 03.04.2023
Trener fudbalera Sampdorije Dejan Stanković izjavio je da je zahvalan šefu stručnog štaba Rome Žozeu Murinju, koji je smirio navijače rimskog kluba tokom meča 28. kola Serije A, prenose italijanski mediji. Navijači Rome vređali su sinoć… »
Skandal u Rimu, navijači Rome rasističkim povicima vređali Stankovića, Murinjo intervenisao

Skandal u Rimu, navijači Rome rasističkim povicima vređali Stankovića, Murinjo intervenisao

Politika 03.04.2023
Fudbaleri Rome savladali su Sampdoriju u meču 28. kola Serije A rezultatom 3:0 na rimskom Olimpiku, a meč je obeležilo skandalozno rasističko skandiranje navijača domaćih, upućeno srpskom treneru Dejanu Stankoviću. Navijači Rome su u 55. minutu… »
Stanković: Zahvalan sam Murinju, ponosan sam što sam ciganin

Stanković: Zahvalan sam Murinju, ponosan sam što sam ciganin

Sportski žurnal 03.04.2023
Navijači Rome vređali su srpskog trenera. Trener Sampdorije Dejan Stanković izjavio je da je zahvalan šefu stručnog štaba Rome Žozeu Murinju, koji je smirio navijače rimskog kluba tokom meča 28. kola Serije A, prenose italijanski mediji… »
Stanković: Zahvalan sam Morinju, ponosan sam na ono što jesam

Stanković: Zahvalan sam Morinju, ponosan sam na ono što jesam

Politika 03.04.2023
RIM – Trener fudbalera Sampdorije Dejan Stanković izjavio je da je zahvalan šefu stručnog štaba Rome Žozeu Morinju, koji je smirio navijače rimskog kluba tokom meča 28. kola Serije A, prenose italijanski mediji. Navijači Rome vređali su sinoć… »
"Deki je moj prijatelj i on je nedodirljiv": Gospodin "Posebni" je stvarno poseban

"Deki je moj prijatelj i on je nedodirljiv": Gospodin "Posebni" je stvarno poseban

Večernje novosti 03.04.2023
Trener fudbalera Sampdorije Dejan Stanković izjavio je da je zahvalan šefu stručnog štaba Rome Žozeu Murinju, koji je smirio navijače rimskog kluba tokom meča 28. kola Serije A, prenose italijanski mediji. FOTO: AP/Tanjug Navijači Rome vređali su… »
Stanković: Ponosan sam na to ko sam

Stanković: Ponosan sam na to ko sam

Danas 03.04.2023
Utakmicu između Rome i Sampdorije koju se „Rimska vučica“ rešila u svoju korist rezultatom 3:0. Ipak jedan drugi detalj je obeležio utakmicu. Naime, navijači Rome vređali su bivšeg igrača ljutog gradskog rivala Lacija trenera gostiju, a… »
Murinjo zaustavio vređanje Dejana Stankovića sa tribina „Olimpika“

Murinjo zaustavio vređanje Dejana Stankovića sa tribina „Olimpika“

Danas 03.04.2023
Roma je golovima Đina Vajnalduma, Paula Dibale i Stefana El Šaravia ubedljivo savladala Sampdoriju rezultatom 3:0 na svom „Olimpiku“, ali je jedan drugi detalj obeležio samu utakmicu. Naime, navijači Rome vređali su bivšeg igrača ljutog… »
Stanković šmekerski odgovorio na provokacije: "Hoćemo li da pričamo o skandiranju, samo to vas zanima, ponosan sam što me…

Stanković šmekerski odgovorio na provokacije: "Hoćemo li da pričamo o skandiranju, samo to vas zanima, ponosan sam što me…

Večernje novosti 02.04.2023
FUDBALERI Sampdorije i Rome odigrali su utakmicu u Rimu, a meč je obeležio nesportski potez domaćih navijača koji su oko 50. minuta krenuli da rasističkim povicima vređaju srpskog trenera Dejana Stankovića. FOTO: AP/Tanjug Odmah posle utakmice… »

Vesti dana »