Povezane vesti

Galtije: Ne razumem zašto navijači Pari Sen Žermena kritikuju Mesija

Galtije: Ne razumem zašto navijači Pari Sen Žermena kritikuju Mesija

Politika 03.04.2023
PARIZ – Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtije kritikovao je navijače pariskog kluba, koji su zviždali Argentincu pre, tokom i posle meča sa Olimpikom iz Liona u 29. kolu francuskog prvenstva. PSŽ je sinoć na svom terenu poražen od… »
Galtije: Ne razumem zašto navijači kritikuju Mesija

Galtije: Ne razumem zašto navijači kritikuju Mesija

Sportski žurnal 03.04.2023
PSŽ je u nedelju uveče na svom terenu poražen od Liona 1:0. Trener Pari Sen Žermena Kristof Galtije kritikovao je navijače pariskog kluba, koji su zviždali Argentincu pre, tokom i posle meča sa Olimpikom iz Liona u 29. kolu francuskog prvenstva… »
Galtije o mesiju: ''Čemu zvižduci? Ne može sve sam, i na drugima je da pomognu više''

Galtije o mesiju: ''Čemu zvižduci? Ne može sve sam, i na drugima je da pomognu više''

Večernje novosti 03.04.2023
PSŽ je juče izgubio od Liona u okviru 29. kola Lige 1, a meč su obeležili zvižduci za Lionela Mesija. Foto: EPA-EFE/Yoan Valat Nedopustivo je i nepotrebno ponašanje navijača "svetaca", što smatra i trener ovog kluba Kristof Galtije. - Ne razumem… »
Galtije: Ne razumem zašto navijači Pari Sen Žermena kritikuju Mesija

Galtije: Ne razumem zašto navijači Pari Sen Žermena kritikuju Mesija

Dnevnik 03.04.2023
PARIZ: Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtije kritikovao je navijače pariskog kluba, koji su zviždali Argentincu pre, tokom i posle meča sa Olimpikom iz Liona u 29. kolu francuskog prvenstva. PSŽ je sinoć na svom terenu poražen od Liona… »
Galtije o Mesiju: "Zvižduci besmisleni, ne može sve sam"

Galtije o Mesiju: "Zvižduci besmisleni, ne može sve sam"

Sportske.net 03.04.2023
Utakmicu Pari Sen Žermena i Olimpik Liona neće obeležiti poraz Parižana, već zvižduci upućeni prvaku sveta i sedmostrukom osvajaču Zlatne lopte Leu Mesiju. Nedopustivo je i nepotrebno ponašanje navijača ,,svetaca", što smatra i trener ovog… »
Navijači "oterali" Mesija iz Pariza! Bogati vlasnici doveli najvećeg ikad, ali ono što je publika uradila...

Navijači "oterali" Mesija iz Pariza! Bogati vlasnici doveli najvećeg ikad, ali ono što je publika uradila...

Mondo 03.04.2023
Lionela Mesija ne vole njegovi navijači Pari Sen Žermena i krive ga za loše rezultate ove sezone. Lionela Mesija ne vole njegovi navijači Pari Sen Žermena i krive ga za loše rezultate ove sezone. Dobar deo navijača Pari Sen Žermena izviždao je… »

Vesti dana »