Povezane vesti

"Ti si za lečenje, treba ti pomoć": Zvezdan šutnuo Anđelu, stavio je na stub srama, pa spomenuo njene roditelje

"Ti si za lečenje, treba ti pomoć": Zvezdan šutnuo Anđelu, stavio je na stub srama, pa spomenuo njene roditelje

Blic 03.04.2023
Zvezdan Slavnić ostavio je Anđelu Đuričić pred kamerama nakon žestoke svađe zbog prvoaprilske šale. - Ja ne znam o čemu pričamo? - besna je bila Anđela. - Imam pritisak od tebe, ja sam ti rekao da ti tražim slobodu, neću pritiske, neću da ja… »
Raskinuli Zvezdan i Anđela: Slavnić joj rekao da se leči - "Mama i tata su mogli da ti kupe lokal, a ti dođeš ovde?!"

Raskinuli Zvezdan i Anđela: Slavnić joj rekao da se leči - "Mama i tata su mogli da ti kupe lokal, a ti dođeš ovde?!"

Mondo 03.04.2023
Zvezdan i Anđela se sukobili, poručio joj da potraži pomoć psihijatra. Zvezdan i Anđela se sukobili, poručio joj da potraži pomoć psihijatra Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić ponovo su se sukobili u toku noći, nakon čega su i raskinuli… »
Zvezdan šutnuo anđelu zbog maje! Ostavio ljubavnicu pa joj poručio da joj tek sledi haos! Spomenu joj dijagnozu i njene…

Zvezdan šutnuo anđelu zbog maje! Ostavio ljubavnicu pa joj poručio da joj tek sledi haos! Spomenu joj dijagnozu i njene…

Kurir 03.04.2023
Zvezdan Slavnić raskinuo sa Anđelom Đuričić! Prošle noći Zvezdan Slavnić prišao je ljubavnici Anđeli Đuričić kako bi raščistili probleme koje imaju. Međutim, po svemu sudeći, to im nije pošlo za rukom, pa je došlo do rasprave, a onda je… »

Vesti dana »