Povezane vesti

„Očajna sam, počinjem da ludim“: Majka Nenada koji je pronađen mrtav sa trudnom ženom otkrila nove detalje slučaja…

„Očajna sam, počinjem da ludim“: Majka Nenada koji je pronađen mrtav sa trudnom ženom otkrila nove detalje slučaja…

Nova 03.04.2023
Ksenija Bilić, neutešna majka nedavno nastradalog Nenada Bilića (25) iz Zrenjanina koji je tragično preminuo sa svojom trudnom suprugom Katarinom Jovanović (23) iz Ruskog sela kaže da se agonija njene porodice i prijatelja i Katarininih staratelja… »
I dalje nema potvrde o identitetu! Agonija u Zrenjaninu se nastavlja, majka očajna: "Uzeli mi bris jer su tela…

I dalje nema potvrde o identitetu! Agonija u Zrenjaninu se nastavlja, majka očajna: "Uzeli mi bris jer su tela…

Kurir 03.04.2023
ZRENJANIN - Kada će na večni počinak ispratiti Nenada Bilića (25) iz Zrenjanina i njegovu suprugu Katarinu Jovanović (23) još nije poznato unesrećenoj majci Kseniji koja je ostala bez sina i trudne snajke. Kako kaže za Kurir, još nije dobila… »
Katarinu i Nenada ne mogu da sahrane dok ne dokažu da su to oni! Užasni slučaj iz Zrenjanina postao još užasniji: Tela…

Katarinu i Nenada ne mogu da sahrane dok ne dokažu da su to oni! Užasni slučaj iz Zrenjanina postao još užasniji: Tela…

Blic 03.04.2023
Ksenija Bilić, neutešna majka nedavno nastradalog Nenada Bilića (25) iz Zrenjanina koji je tragično preminuo sa svojom trudnom suprugom Katarinom Jovanović (23) iz Ruskog sela kaže za "Blic" da se agonija njene porodice i prijatelja i Katarininih… »

Vesti dana »