Povezane vesti
Golob: Slovenija pomaže Severnoj Makedoniji na evropskom putu
Politika 03.04.2023
Proces evropskih integracija Makedonije ne sme da stane i verujem da će razum preovladati među svim političkim subjektima u zemlji i da će razumeti istorijski značaj ovog trenutka – rekao je slovenački premijer Robert Golob na današnjoj zajedničkoj… »
Premijer Slovenije: Pretpristupni pregovori S.Makedonije sa EU ne smeju da stanu
Novi magazin 03.04.2023
Premijer Slovenije, Robert Golob, izjavio je danas u Ljubljani da proces pretpristupnih pregovora Severne Makedonije, koji je počeo prošle godine, ne sme da stane i naglasio podršku daljem toku evropskih integracija. Golob je to, kako je prenela pres… »
Vesti dana »

Doneta odluka! 26 zemalja iz "Koalicije voljnih" reklo da! Spremni su da pošalju trupe u Ukrajinu! Čekaju Trampov odgovor
Kurir pre 1 satjoš 25 povezanih

Italija došla do četvrte pobede u grupi, Kipar bez trijumfa završio Evrobasket
RTS pre 1 satjoš 27 povezanih

Advokat o Vučićevom pismu Fon der Lajen: Nikolina Sinđelić ima medicinsku dokumentaciju, neka on pokaže snimak iz garaže Vlade
N1 Info pre 3 satajoš 12 povezanih

Milano u crnini: Dan žalosti u ponedeljak zbog Armanijeve sahrane
Večernje novosti pre 4 satijoš 35 povezanih