Povezane vesti
Krili se na više lokacija u Somboru: 103 migranta zatečena van prihvatnog centra
Telegraf 03.04.2023
Njima će bii obezbeđen adekvatan smeštaj. Pripadnici Radne grupe za borbu protiv krijumčarenja ljudi i iregularnih migracija, Policijske uprave u Somboru i Uprave granične policije, jutros su na više lokacija u Somboru pronašli 103 iregularna migranta… »
Policija: Na više lokacija u Somboru pronađena 103 nelegalna migranta
Novi magazin 03.04.2023
Policija je jutros na više lokacija u Somboru pronašla 103 nelegalna migranta, saopštila je ta policijska uprava. Migranti su, u saradnji policije sa Komesarijatom za izbeglice i migracije i lokalnom samoupravom, prevezeni u prihvatni centar, navedeno je… »
Više od 100 migranata pronađeno u Somboru, svi prevezeni u prihvatni centar
Euronews 03.04.2023
Na više lokacija u Somboru jutros su nađena 103 iregularna migranta koji borave van prihvatnog centra, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova. U saradnji sa Komesarijatom za izbeglice i migracije i lokalnom samoupravom, oni su prevezeni u… »
Vesti dana »
Fajnenšel tajms: Naftna kompanija iz Abu Dabija glavni kandidat za kupovinu ruskog udela u NIS-u
N1 Info pre 16 minutajoš 12 povezanih
U Bujanovcu se evro u utorak u menjačnicama prodavao i po 120 dinara, uz ocenu da će, zbog velike tražnje, kurs biti još viši.
OK radio pre 26 minutajoš 6 povezanih
Mlađi od 16 u Australiji više ne mogu da koriste društvene mreže: Od danas važi potpuna zabrana
Mondo pre 1 satjoš 10 povezanih
Udar na Dnjepropetrovsku oblast; London uveo sankcije Aleksandru Duginu
RTS pre 16 minutajoš 22 povezane




