Povezane vesti
Aleksić: O prihvatanju sporazuma o Kosovu da odluče građani na referendumu
Nova 04.04.2023
Šef poslaničke grupe Narodne stranke u Skupštini Srbije Miroslav Aleksić izjavio je danas da "niko nije glasao za predsednika Srbije Aleksandra Vučića zato što će prihvatiti priznavanje Kosova kao nezavisne države, jer je u izbornoj kampanji govorio… »
Aleksić (Narodna stranka): O prihvatanju sporazuma o Kosovu da odluče građani na referendumu
Beta 04.04.2023
Šef poslaničke grupe Narodne stranke u Skupštini Srbije, Miroslav Aleksić, izjavio je danas da "niko nije glasao za predsednika Srbije Aleksandra Vučića" da bi prihvatao priznavanje Kosova kao nezavisne države, jer je u izbornoj kampanji govorio… »
Aleksić (Narodna stranka): O prihvatanju sporazuma o Kosovu da odluče građani na referendumu
Radio sto plus 04.04.2023
Narodna stranka je prenela da je Aleksić za Televiziju Nova S izjavio da “o najvažnijem nacionalnom i državnom pitanju, kao što je pitanje državne teritorije, moraju da se izjasne građani”. “A ne da Vučić manipuliše ‘jesam prihvatio, nisam prihvatio… »
Sanda Rašković Ivić: Vučić izdaju prodaje kao pobedu
Novi magazin 04.04.2023
Poslanica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić izjavila je danas da predsednik Srbije Aleksandar Vučić prihvatanjem francusko-nemačkog sporazuma za Kosovo i Metohiju pokušava da "proda izdaju kao pobedu" i ponovila stranački stav da je referendum o tom… »
Vesti dana »
Evakuacija iz letovališta Siviri na Hakidikiju zbog požara, vatra oštetila kuće
RTV pre 9 minutajoš 1 povezana
UKRAJINSKA KRIZA - Zaharova: NATO umešan u napade na Rusiju; Poljska razmatra slanje raketa "patriot" Ukrajini
RTV pre 19 minutajoš 2 povezane







