Povezane vesti

"Nemam ništa protiv Srba, ali..." Legendarni Holanđanin ne može da smisli Tadića

"Nemam ništa protiv Srba, ali..." Legendarni Holanđanin ne može da smisli Tadića

Večernje novosti 04.04.2023
KADA ne ide Ajaksu, uvek se javi Vesli Snajder i krenu žestoke kritike na račun Dušana Tadića. FOTO: EPA - Izbacio bih Tadića iz tima vrlo brzo! Jako mi se sviđa Hajtinga, ali njegove izmene... Kao da ponovo vidim Alfreda Šredera u timu. Opet… »
Snajder: "Imam dosta prijatelja iz Srbije, ali dosta mi je Tadića!"

Snajder: "Imam dosta prijatelja iz Srbije, ali dosta mi je Tadića!"

Sportske.net 04.04.2023
Fudbaleri Ajaksa prepuštaju titulu najvećem rivalu Fejnordu, a to se nimalo ne sviđa legendi kluba Vesliju Snajderu. On je po ko zna koji put proteklih nedelja žestoko kritikovao Tadića, uz napomenu da nema ništa protiv srpskih igrača. "Izbacio bih… »
"Nemam ništa protiv Srba, ali dosta je bilo!" Legendarni Holanđanin ponovo napao kapitena "orlova": Izbacite ga iz tima!

"Nemam ništa protiv Srba, ali dosta je bilo!" Legendarni Holanđanin ponovo napao kapitena "orlova": Izbacite ga iz tima!

Mondo 04.04.2023
Vesli Snajder je ljut i besan zbog Dušana Tadića! Vesli Snajder je ljut i besan zbog Dušana Tadića! Šta god uradi Ajaks, šta god urade ostali na terenu, Vesliju Snajderu je kriv Dušan Tadić! U krizi su "kopljanici" i tu nema spora, na korak su od… »

Vesti dana »