Povezane vesti

Ovako izgleda pevač "Lepi" nakon brutalnog prebijanja! Ušivali mu glavu i nos - nasilnik ga vukao onesvešćenog po podu!

Ovako izgleda pevač "Lepi" nakon brutalnog prebijanja! Ušivali mu glavu i nos - nasilnik ga vukao onesvešćenog po podu!

Mondo 04.04.2023
Pevač zvani "Lepi" je završio u bolnici nakon prebijanja. Pevač zvani "Lepi" je završio u bolnici nakon prebijanja. Novopazarski pevač Redžep Redžepović, poznatiji kao Lepi, pretučen je ispred svoje kuće, posle čega je završio u bolnici, gde… »
Čuveni lepi pretučen u Novom Pazaru: Pevač se oglasio povodom pesničenja na parkingu (foto)

Čuveni lepi pretučen u Novom Pazaru: Pevač se oglasio povodom pesničenja na parkingu (foto)

Večernje novosti 04.04.2023
POZNATI pevač Redžep Redžepović, poznatiji kao Lepi, pretučen je u Novom Pazaru, a kako prenose domaći mediji, do nemilog događaja došlo je u nedelju uveče. Foto: Jutjub printskrin/ lepiofficial Razlog za svađu koja je rezultirala fizičkim… »
Ušivene mu glava i nos, oba oka mu zatvorena! Evo kako izgleda Lepi posle brutalnog prebijanja: Vukao me je onesvešćenog po…

Ušivene mu glava i nos, oba oka mu zatvorena! Evo kako izgleda Lepi posle brutalnog prebijanja: Vukao me je onesvešćenog po…

Kurir 04.04.2023
Novopazarski pevač Redžep Redžepović, poznatiji kao Lepi, pretučen je ispred svoje kuće, posle čega je završio u bolnici, gde su mu konstantovane povrede i, kako nam je rekao, proveo je tri dana na lečenju. Prema fotografijama koje je Kurir… »
Glava i nos ušiveni, sav u modricama i podlivima: Oglasio se pretučeni pevač iz Novog Pazara: "Vukao me je onesvešćenog po…

Glava i nos ušiveni, sav u modricama i podlivima: Oglasio se pretučeni pevač iz Novog Pazara: "Vukao me je onesvešćenog po…

Blic 04.04.2023
Pevač Redžep Režepović, poznatiji kao Lepi iz Novog Pazara pretučen je u nedelju uveče ispred svoje kuće. On je sa povredama završio u bolnici, i kako je ispričao, proveo je tri dana na lečenju. Njemu je lice svo u modricama i podlivima, dok su… »

Vesti dana »