Povezane vesti

Hju Džekmen u agoniji, objavio potresnu vest: "Bolje da čujete od mene, uradili su mi dve biopsije"

Hju Džekmen u agoniji, objavio potresnu vest: "Bolje da čujete od mene, uradili su mi dve biopsije"

Mondo 04.04.2023
Glumac Hju Džekmen ponovo prolazi kroz agoniju, na društvenim mrežama objavio da mu se rak možda vratio... Glumac Hju Džekmen ponovo prolazi kroz agoniju, na društvenim mrežama objavio da mu se rak možda vratio... Holivudski glumac Hju Džekmen… »
Hju Džekmen je šest puta lečio rak, a doktori sada ponovo sumnjaju na ovu bolest

Hju Džekmen je šest puta lečio rak, a doktori sada ponovo sumnjaju na ovu bolest

Nova 04.04.2023
Slavni glumac otkrio je da ponovo radi analize za rak kože, nakon što je nedavno bio kod doktora. Hju Džekmen je na društvenim mrežama progovorio o svom zdravstvenom stanju. „Hej, ljudi. Hteo sam da ovo čujete od mene. Upravo sam imao dve… »
Hteo sam da ovo čujete od mene: Hju Džekman se javio s flasterom na licu i saopštio zabrinjavajuće vesti o svom zdravlju…

Hteo sam da ovo čujete od mene: Hju Džekman se javio s flasterom na licu i saopštio zabrinjavajuće vesti o svom zdravlju…

Kurir 04.04.2023
Holivudski glumac Hju Džekman podvrgnut je dvema biopsijama nakon što je njegov lekar primetio promene na njegovoj koži koje bi mogle da budu znak karcinoma bazalne lamine, koji je inače najčešći oblik karcinoma kože. 54-godišnjem Hjuu 2017… »

Vesti dana »