Povezane vesti
Povratak „Indijane Džonsa“ u Kan nakon 15 godina i posebna počast Harisonu Fordu
Danas 04.04.2023
Svetska premijera filma reditelja Džejmsa Mangolda „Indijana Džons i artefakt sudbine“ sa Harisonom Fordom u legendarnoj ulozi, održaće se 18. maja u Kanu, gde će film biti prikazan van konkurencije. Fordu će festival odati i posebnu počast, piše Nova… »
Povratak „Indijane Džonsa“ u Kan nakon 15 godina: Posebna počast Harisonu Fordu
Nova 04.04.2023
Svetska premijera filma reditelja Džejmsa Mangolda "Indijana Džons i artefakt sudbine" sa Harisonom Fordom u legendarnoj ulozi, održaće se 18. maja u Kanu, gde će film biti prikazan van konkurencije. Fordu će festival odati i posebnu počast. – Godine… »
Novi film o Indijani Džounsu biće premijerno prikazan na festivalu u Kanu
Radio 021 04.04.2023
Novi film o Indijani Džounsu biće prikazan kao svetska pretpremijera na 76. Filmskom festivalu u Kanu u maju, a takođe će biti odata posebna počast glumcu Harisonu Fordu. Film "Indijana Džouns i artefakt sudbine" (Indiana Jones and the dial of Destiny) u… »
Vesti dana »
Kruzer sa hantavirusom stigao u Tenerife: Putnici čekaju medicinske kontrole i letove za evakuaciju
Nedeljnik pre 32 minutajoš 30 povezanih
Direktorka "Batuta": Nema opasnosti od pandemije hantavirusa, naše zdravstvo spremno da reaguje ako zatreba
Radio 021 pre 47 minutajoš 10 povezanih






