Povezane vesti
Haland potpisao najveći ugovor u istoriji, ali ne sa Sitijem
Sportski žurnal 04.04.2023
Norvežanin se obavezao na desetogodišnju vernost, vrednu preko 227 miliona evra. Krajem marta Erling Haland je potpisao desetogodišnji sponzorski ugovor, koji bi mogao da bude najveći u fudbalskoj istoriji. Prema pisanju Marke, napadač Mančester Sitija… »
227 Miliona evra, ovo niko nije dobio! Holand potpisao najveći ugovor u istoriji fudbala, ali ne sa Sitijem!
Mondo 04.04.2023
Erling Holand se posle dugo premišljanja odlučio da potpiše za "Najki", iako je koketirao i sa drugim velikim proizvođačima sportske opreme. Erling Holand se posle dugo premišljanja odlučio da potpiše za "Najki", iako je koketirao i sa drugim velikim… »
Halandu od sponzora više nego od Mančester sitija: po godini 22.700.000 evra
Danas 04.04.2023
Erling Haland je ugovorom sa sponzorom obezbedio svoje praunuke. Godišnje će zarađivati više nego što ga plaća Mančester siti. Erling Haland nije samo dominantan na fudbalskom terenu; svojim ponašanjem i golgeterskim umećem predstavlja garanciju… »
Vesti dana »
U Hramu Svetog Save počela božićna liturgija koju služi patrijarh srpski Porfirije
Euronews pre 1 satjoš 47 povezanih
Predstavnici Danske i Grenlanda traže razgovor sa američkim državnim sekretarom
Beta pre 23 minutajoš 28 povezanih
Tramp tvrdi da će SAD dobiti 30 do 50 miliona barela nafte iz Venecuele po tržišnoj ceni
Danas pre 2 satajoš 33 povezane
Vremenska prognoza za četvrtak, 8. januar: Sutra ledeni dan i prestanak padavina
Beta pre 3 minutajoš 22 povezane




