Povezane vesti

Osniva političku stranku i izlazi na izbore: Todorić optužuje premijera za zaveru u slučaju Agrokor i najavljuje ulazak u…

Osniva političku stranku i izlazi na izbore: Todorić optužuje premijera za zaveru u slučaju Agrokor i najavljuje ulazak u…

Kurir 04.04.2023
Osnivač i bivši vlasnik Agrokora Ivica Todorić izjavio je danas da se "slučaj Agrokor" dogodio zbog plana i zavere grupe okupljene oko premijera Andreja Plenkovića i najavio osnivanje političke stranke. On je na konferenciji za novinare u Zagrebu… »
Ivica Todorić ulazi u politiku, tvrdi da će za mesec dana promeniti Hrvatsku

Ivica Todorić ulazi u politiku, tvrdi da će za mesec dana promeniti Hrvatsku

Politika 04.04.2023
Donedavno jedan od najimućnijih ljudi u ovom delu Evrope Ivica Todorić je najavio da će se politički aktivirati u Hrvatskoj. Ovo je danas najavio na konferenciji za novinare, a na kojoj je jedno od pitanja bilo da li se priprema za političku… »
Nekad najbogatiji hrvat optužuje i premijera plenkovića: Ivica Todorić - Monstruozno su mi oteli "Agrokor", biću premijer

Nekad najbogatiji hrvat optužuje i premijera plenkovića: Ivica Todorić - Monstruozno su mi oteli "Agrokor", biću premijer

Večernje novosti 04.04.2023
- PRE šest godina započelo je neprijateljsko preuzimanje moje imovine u Hrvatskoj. Foto: Tanjug Grupa Borg i Andrej Plenković napravili su plan i krenuli sa zaverom. Sa jedne strane su rekli da sam kriminalac, a sa druge da je "Agrokor" u problemima -… »
Ivica Todorić najavio ulazak u politiku osnivanjem stranke i izlaskom na izbore

Ivica Todorić najavio ulazak u politiku osnivanjem stranke i izlaskom na izbore

Euronews 04.04.2023
Bivši vlasnik Agrokora Ivica Todorić najavio je danas ulazak u politiku, osnovanje stranke i izlazak na naredne izbore, te ponovo optužio premijera Andreja Plenkovića i grupu Borg za zaveru. “Kada sam se vratio iz Londona, rekao sam da idem u… »
Bivši vlasnik Agrokora Ivica Todorić najavio da osniva stranku i učestvuje na izborima

Bivši vlasnik Agrokora Ivica Todorić najavio da osniva stranku i učestvuje na izborima

Radio 021 04.04.2023
Bivši vlasnik Agrokora Ivica Todorić najavio je danas ulazak u politiku, osnovanje stranke i izlazak na naredne izbore, te ponovo optužio premijera Andreja Plenkovića i grupu Borg za zaveru. "Kada sam se vratio iz Londona, rekao sam da idem u politiku… »
Bivši vlasnik Agrokora Ivica Todorić osniva stranku, želi da bude premijer

Bivši vlasnik Agrokora Ivica Todorić osniva stranku, želi da bude premijer

N1 Info 04.04.2023
Bivši vlasnik Agrokora Ivica Todorić najavio je ulazak u politiku, odnosno da će osnovati svoju stranku i učestvovati na narednim izborima u Hrvatskoj. “Kada sam se vratio iz Londona, rekao sam da idem u politiku i to sada isto kažem, osnovaću… »

Vesti dana »