Povezane vesti

Todorić otkrio da ulazi u politiku pa najavio trku za premijera: Osnivam stranku i idemo na izbore!

Todorić otkrio da ulazi u politiku pa najavio trku za premijera: Osnivam stranku i idemo na izbore!

Telegraf 04.04.2023
Todorić tvrdi da je vanredna uprava Agrokora veštački kreirala insolventnost cele grupe Agrokor. Bivši vlasnik Agrokora, Ivica Todorić održao je konferenciju za novinare nakon što je finansijsko veštačenje hrvatskog državnog tužilaštva palo na… »
Bivši vlasnik Agrokora osniva stranku: Ivica Todorić želi da bude premijer Hrvatske

Bivši vlasnik Agrokora osniva stranku: Ivica Todorić želi da bude premijer Hrvatske

Nova 04.04.2023
Bivši vlasnik Agrokora Ivica Todorić najavio je ulazak u politiku, odnosno da će osnovati svoju stranku i učestvovati na narednim izborima u Hrvatskoj. “Kada sam se vratio iz Londona, rekao sam da idem u politiku i to sada isto kažem, osnovaću… »
Bivši vlasnik Agrokora osniva stranku: Ivica Todorić želi da bude premijer Hrvatske

Bivši vlasnik Agrokora osniva stranku: Ivica Todorić želi da bude premijer Hrvatske

Danas 04.04.2023
Bivši vlasnik Agrokora Ivica Todorić najavio je ulazak u politiku, odnosno da će osnovati svoju stranku i učestvovati na narednim izborima u Hrvatskoj. “Kada sam se vratio iz Londona, rekao sam da idem u politiku i to sada isto kažem, osnovaću… »
Grlić Radman očekuje nastavak evropskog puta Crne Gore

Grlić Radman očekuje nastavak evropskog puta Crne Gore

Danas 03.04.2023
Ministar spoljnih i evropskih poslova Hrvatske Gordan Grlić Radman izjavio je danas da očekuje da se novoizabrani predsednik Crne Gore Jakov Milatović još snažnije založi za nastavak evropskog puta te države. „Očekujemo od novog predsednika da… »

Vesti dana »