Povezane vesti
Kozmetički gigant najavio ogromnu akviziciju: "l'Oreal" preuzima ovaj brend za 2,5 milijardi dolara
Blic 04.04.2023
L'Oreal pristao je da kupi australijski brend za negu kože Aesop, u ugovoru vrednom 2,53 milijarde dolara (2 milijarde funti), što je najveće preuzimanje od strane francuskog giganta u poslednjih nekoliko decenija. Prema rečima izvršnog direktora… »
Najveća akvizicija L'Oreala u nekoliko decenija: Za koji brend je spreman da da 2,5 milijarde?
Telegraf 04.04.2023
Očekuje se da će ovaj dogovoreni posao, koji podleže regulatornim odobrenjima, biti zaključen u trećem kvartalu ove godine. L'Oreal pristao je da kupi australijski brend za negu kože Aesop, u ugovoru vrednom 2,53 milijarde dolara (2 milijarde funti), što… »
Najveće preuzimanje francuskog giganta u poslednjih nekoliko decenija
Bonitet 04.04.2023
Foto: L’Oreal Kompanija L’Oreal dogovorila je kupovinu australijskog brenda za negu kože Aesop u ugovoru vrednom 2,53 milijarde dolara. Ovo je najveće preuzimanju francuskog giganta u poslednjih nekoliko decenija. Brend je „sjajna kombinacija urbanosti… »
Vesti dana »
Podneto skoro 600.000 prijava za upis bespravno sagrađenih objekata
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 35 povezanih
Ledeni dan u Srbiji - vanredno u 11 opština, cela Ivanjica bez struje od sinoć, problemi u zlatiborskom i moravičkom kraju
RTS pre 16 minutajoš 56 povezanih
Šef francuske diplomatije pozvao SAD da prekinu sa ucenjivanjem oko Grenlanda
Beta pre 2 satajoš 27 povezanih
Vaterpolisti Italije deklasirali Tursku na Evropskom prvenstvu u Beogradu
RTS pre 51 minutajoš 34 povezane




