Povezane vesti
Podgoričaninu (62) u telefonu pronađeni jezivi snimci: Roditelji mu slali fotografije dece kako bi ih "lečio"
Telegraf 04.04.2023
Taj Podgoričanin uhapšen je krajem prošle godine, a policajci su, navodi se u dokumentima, u njegovom telefonu pronašli tri snimka dece azijskog porijekla, u eksplicitnim seksualnim situacijama. Podgoričaninu M. R. (62) sudiće se zbog dečije… »
Roditelji mu slali slike dece, on ih "lečio" na prevaru: Podgoričaninu (62) u telefonu policija pronašla jezive snimke
Blic 04.04.2023
Podgoričaninu M. R. (62) sudiće se zbog dečije pornografije, nadrilekarstva i nedozvoljenog držanja oružja. To je odlučio Osnovni sud u Podgorici, koji je pre nekoliko dana potvrdio optužnicu Osnovnog državnog tužilaštva u glavnom gradu podnetu protiv… »
Vesti dana »

Radojević: Nelegitimna skupština Severne Mitrovice odlučila da preimenuje 87 ulica
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

"Republika Srpska će doživeti da bude nezavisna od Sarajeva": Dodik: "Predsednik može da ode sa funkcije samo ako podnese ostavku ili bude opozvan"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana