Povezane vesti
“Smirivanje javnosti iza zatvorenih vrata”: Šta piše u izveštaju Poverenika za samostalnost o premeštenim tužiteljkama
Danas 05.04.2023
Premeštaj zamenica Višeg tužilaštva u Beogradu Bojane Savović i Jasmine Paunović organizaciono je pitanje u nadležnosti tužioca Nenada Stefanovića, zaključio je Poverenik za samostalnost tužilaštva Milan Tkalac. Ipak, iako se ne radi o nezakonitom… »
Tužiteljka Bojana Savović: Iz saopštenja Poverenika se ne može zaključiti šta je predložio DVT
Danas 04.04.2023
Tužiteljka beogradskog Višeg javnog tužilaštva (VJT) Bojana Savović, koja je s koleginicom premeštena sa „slučaja Elektroprivreda Srbije (EPS)“ je rekla da je Poverenik za samostalnost Državnog veće tužilaca Srbije (DVT) objavio saopštenje u vezi njih… »
Poverenik za samostalnost DVT: Premeštanje tužiteljki beogradskog VJT ‘organizaciono pitanje’
Danas 04.04.2023
Poverenik za samostalnost Državnog veća tužilaca Srbije (DVT) je danas saopštio da se pri premeštanju dve tužiteljke beogradskog Višeg javnog tužilaštva (VJT) sa „slučaja Elektorpirvreda Srbije (EPS)“ radilo o „organizacionom pitanju“. Poverenik je u… »
Vesti dana »

Tramp uvodi carine i do 250 odsto na lekove: Evropa planira selidbu fabrika u SAD, a da li će i Srbija biti u problemu?
Nova ekonomija pre 3 satajoš 58 povezanih

Prva reakcija Rusije na Trampov mirovni plan: "Potpuno prihvatljivo" (video)
Pravda pre 14 minutajoš 64 povezane