Povezane vesti

Nije Darija, mi smo ubili ruskog ratnog huškača! Tajna organizacija vodi rat protiv Putina, likvidirali i ćerku ideologa

Nije Darija, mi smo ubili ruskog ratnog huškača! Tajna organizacija vodi rat protiv Putina, likvidirali i ćerku ideologa

Mondo 05.04.2023
Tajna organizacija "Nacionalna republikanska armija" tvrdi da je ubila ruskog blogera Vladlena Tatarskog. Tajna organizacija "Nacionalna republikanska armija" tvrdi da je ubila ruskog blogera Vladlena Tatarskog. Ruski vojni bloger Vladlen Tatarski ubijen… »
„Mi smo ga ubili, a ne Trepova“: Veliki preokret u slučaju likvidacije ruskog ratnog blogera

„Mi smo ga ubili, a ne Trepova“: Veliki preokret u slučaju likvidacije ruskog ratnog blogera

Nova 05.04.2023
Okružni sud u Moskvi odobrio je zahtev tužilaštva za pritvor Darije Trepove, koja je uhapšena nakon eksplozije u kojoj je u nedelju ubijen prokremljanski ratni bloger Vladlen Tatarski. Međutim, čini se da bi mogao da se desi i veliki preokret, jer… »
"Mi smo ubili tatarskog": Preokret u slučaju ubistva ruskog blogera, javila se misteriozna grupa: "Otpor Kremlju do potpunog…

"Mi smo ubili tatarskog": Preokret u slučaju ubistva ruskog blogera, javila se misteriozna grupa: "Otpor Kremlju do potpunog…

Blic 05.04.2023
Dok je Darja Trepova iza rešetaka, tajnovita organizacija koja sebe naziva Nacionalna republikanska armija tvrdi da je ubila ruskog ratnog huškača. Okružni sud u Moskvi odobrio je zahtev tužioca da se Darja Trepova zadrži u pritvoru, uhapšena nakon… »
Putinovi neprijatelji preuzeli odgovornost za ubistvo ruskog blogera: Tvrde da nisu imali stranu pomoć u likvidaciji Tatarskog

Putinovi neprijatelji preuzeli odgovornost za ubistvo ruskog blogera: Tvrde da nisu imali stranu pomoć u likvidaciji Tatarskog

Kurir 05.04.2023
Nacionalna republikanska armija preuzela je odgovornost za organizovanje ubistva ruskog propagandiste Vladlena Tatarskog, koji je ubijen u kafiću u Sankt Peterburgu. Grupa je formirana u Rusiji, a proklamovani cilj je rušenje Putinovog režima, o njenim… »
Putinovi neprijatelji preuzeli odgovornost za ubistvo Tatarskog: Tvrde da nisu imali stranu pomoć

Putinovi neprijatelji preuzeli odgovornost za ubistvo Tatarskog: Tvrde da nisu imali stranu pomoć

Telegraf 05.04.2023
Jedna od grupa koje se smatraju najopasnijim po Vladimira Putina i vlasti u Kremlju tvrdi da je atentat izvela samostalno, bez strane pomoći. Nacionalna republikanska armija preuzela je odgovornost za organizovanje ubistva ruskog propagandiste Vladlena… »
Poručio da će dokrajčiti Putina: Da li on stoji iza ubistva ruskog blogera? Dan pre eksplozije objavljena zloslutna poruka…

Poručio da će dokrajčiti Putina: Da li on stoji iza ubistva ruskog blogera? Dan pre eksplozije objavljena zloslutna poruka…

Blic 04.04.2023
Ruski političar u egzilu i bivši član parlamenta Ilja Ponomarjov, koji je svojevremeno zapretio da će Vladimira Putina „dokrajčiti“ iz inostranstva, tvrdi da je bomba koja je ubila istaknutog vojnog blogera u kafiću u Sankt Peterburgu delo… »
Ubistvo ruskog ratnog izveštača u Sankt Peterburgu: Trepova u pritvoru do juna, sumnja se da mu je predala poklon sa bombom

Ubistvo ruskog ratnog izveštača u Sankt Peterburgu: Trepova u pritvoru do juna, sumnja se da mu je predala poklon sa bombom

Blic 04.04.2023
Sud u Moskvi odredio je danas pritvor za Dariju Trepovu optuženu da je izvršila teroristički napad u kafiću u Sankt Peterburgu u kojem je ubijen ratni izveštač Vladlen Tatarski. - Sud je podržao istražni zahtev za određivanje pritvora Dariji… »

Vesti dana »