Povezane vesti
Podstanarima crkao bojler, sve platili, a gazda se napravio lud! "Bahato rekao da ga to ne zanima", porodica na mukama!
Mondo 05.04.2023
Stanarima je crkao bojler u iznajmljenom stanu, oni su platili nov i odneli račun stanodavcu, na šta se on napravio potpuno lud. Stanarima je crkao bojler u iznajmljenom stanu, oni su platili nov i odneli račun stanodavcu, na šta se on napravio potpuno… »
Crko im bojler, zvali majstora, a onda usledio šok: Ovakav postupak stanodavca nisu očekivali! Podstanari na mukama
Kurir 05.04.2023
Pojedini stanodavci odbijaju da stanarima refundiraju novac koji oni plate kada u stanu dođe do kvara nekog uređaja! Nedavno je jedna žena doživela neprijatnost kada se u stanu pokvario bojler, a stanodavac odbio da da novac za kupovinu novog, ali i da… »
Vesti dana »
MOL i Gaspromnjeft dogovorili prodaju NIS-a: Ministarka energetike Srbije
BBC News pre 46 minutajoš 39 povezanih
Nakon blokade dekanata održan sastanak sa dekanom Filozofskog fakulteta u Novom Sadu zbog otkaza Jeleni Kleut
Mašina pre 1 satjoš 33 povezane
Policija ih uhvatila na delu: U automobilu krili kokain, jedan odgurnuo policajca prilikom intervencije
Nova pre 51 minutajoš 29 povezanih
"Stižu za par sati" Vojska krenula, situacija između EU i SAD na ivici eksplozije, Rusi otvaraju šampanjac: "Ako otme Grenland..."
Blic pre 16 minutajoš 82 povezane
„Nadaš se da će tekst ostaviti trag“ – Darko Tuševljaković dobitnik 72. NIN-ove nagrade
Danas pre 2 satajoš 28 povezanih


