Povezane vesti
Porodice osmorice nastradalih rudara traže Anketni odbor i snimak nesreće
Niške vesti 05.04.2023
On je kazao da je u toku novi istražni postupak o nesreći u rudniku „Soko“ i da je do sada saslušan jedan od osumnjičenih, a zahtev je da se saslušaju i preostalih 13. „Za nas je vrlo bitno da svedoče rudari koji su preživeli, njih 20, o tome kako se… »
Porodice poginulih rudara traže anketni odbor u Skupštini i snimak nesreće iz Rudnika "Soko"
Južne vesti 05.04.2023
Postoji snimak nesreće u Rudniku "Soko", u kome su pre godinu dana smrtno stradala osmorica rudara, rekao je advokat njihovih porodica Bratislav Stojanović koji traži da on bude dostupan javnosti. Od Skupštine Srbije zahtevaju i formiranje anketnog… »
Vesti dana »
Jedno lice privedeno: Oglasio se MUP posle dvostrukog ubistva kod Babušnice
Kurir pre 3 satajoš 12 povezanih
SAD produžile važenje licence kompaniji Lukoil International GmBH do 13. decembra
Danas pre 4 satijoš 3 povezane
Nije prvi put: Pajper koji je pao kod Subotice imao nesreću i pre tri godine: Šta se dešava sa ovim avionom?
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Studenti u blokadi Medicinskog fakulteta u Beogradu zamolili Dijanu Hrku da sačuva svoje zdravlje i prekine štrajk glađu
Danas pre 6 satijoš 1 povezana



