Povezane vesti

Tamara Skrozza: Vlasnik "Informera" nije solo autor ove predstave (VIDEO)

Tamara Skrozza: Vlasnik "Informera" nije solo autor ove predstave (VIDEO)

Insajder 05.04.2023
Lična odluka vlasnika "Informera" da ne plati novčanu kaznu na koju je osuđen sudskom presudom, već da je zameni zatvorskom kaznom, dovela je do toga da ceo državni vrh stane u odbranu vlasnika jednog medija. Po Ustavu i zakonu niko nema pravo da… »
Vučićević po izlasku iz zatvora: Platili su kaznu protiv moje volje

Vučićević po izlasku iz zatvora: Platili su kaznu protiv moje volje

Radio 021 05.04.2023
Vlasnik i glavni i odgovorni urednik dnevnog lista Informer Dragan J. Vučićević izjavio je danas da je "protiv njegove volje" plaćena njegova kazna. Nakon što je plaćena novčana kazna po presudi za uvredu novinara Jugoslava Ćosića, on je posle… »
Vučićević po ekspresnom izlasku iz zatvora: Platili su kaznu protiv moje volje

Vučićević po ekspresnom izlasku iz zatvora: Platili su kaznu protiv moje volje

Luftika 05.04.2023
Vlasnik i glavni i odgovorni urednik dnevnog lista Informer Dragan J. Vučićević izjavio je danas (5. april) da je „protiv njegove volje“ plaćena kazna zbog koje je šest meseci trebalo da provede u zatvoru. Nakon što je plaćena novčana kazna po… »
Vučićević po izalsku iz zatvora: Moja žena je platila kaznu, uprkos mojoj zabrani

Vučićević po izalsku iz zatvora: Moja žena je platila kaznu, uprkos mojoj zabrani

Nova 05.04.2023
„Moj advokat, uprkos mojoj izričitoj zabrani, dao je mojoj ženi instrukcije za plaćanje i ona je onda platila. Protiv moje volje“, rekao za Danas vlasnik Informera, Dragan J. Vučićević. „To je istina. A istina vas, znam, ne interesuje… »
Dragan J. Vučićević: Platili su kaznu mimo moje volje

Dragan J. Vučićević: Platili su kaznu mimo moje volje

N1 Info 05.04.2023
"Moj advokat, uprkos mojoj izričitoj zabrani, dao je mojoj ženi instrukcije za plaćanje i ona je onda platila. Protiv moje volje", izjavio je za Danas vlasnik Informera, Dragan J. Vučićević. On je, podsetimo, izašao iz zatvora nakon samo dva dana… »
Dragan J. Vučićević za Danas: Platili su kaznu mimo moje volje

Dragan J. Vučićević za Danas: Platili su kaznu mimo moje volje

Danas 05.04.2023
„Moj advokat, uprkos mojoj izričitoj zabrani, dao je mojoj ženi instrukcije za plaćanje i ona je onda platila. Protiv moje volje“, kaže za Danas vlasnik Informera, Dragan J. Vučićević. On je, podsetimo, izašao iz zatvora nakon samo dva dana… »

Vesti dana »