Povezane vesti
Đurić u Budisavi: Napreduju radovi na rekonstrukciji objekta Mesne zajednice
RTV 05.04.2023
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić posetio je prigradsko naselje Budisava gde se izvode radovi na tekućem održavanju objekta Mesne zajednice, površine 182 m2, koji je građen krajem 19. veka i koji je spomenik kulture. Đurić je podsetio da… »
Gradonačelnik obišao radove na rekonstrukciji objekta MZ "Budisava"
Moj Novi Sad 05.04.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić posetio je prigradsko naselje Budisava gde se izvode radovi na tekućem održavanju objekta Mesne zajednice površine 182 m2, koji je građen krajem 19. veka i spomenik je kulture. – Sledeće godine Budisava obeležava 140… »
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić: Kraj obnove Mesne zajednice krajem leta, objekat će biti velelepan (foto)
Kurir 05.04.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić obišao je rekonstrukciju 182 kvadratna metra najstarijeg zdanja u Budisavi, objektu Mesne zajednice i kancelarije. Nakon više desetina godina ovo zdanje dobiće novi sjaj. -Danas smo u jednom od najstarijih naseljenih… »
Napreduju radovi na rekonstrukciji objekta MZ Budisava
Dnevnik 05.04.2023
NOVI SAD: Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić posetio je prigradsko naselje Budisava gde se izvode radovi na tekućem održavanju objekta Mesne zajednice površine 182 m2, koji je građen krajem 19. veka i spomenik je kulture. - Sledeće godine Budisava… »
Vesti dana »
Dmitrijev: Sastanak Putina i Trampa će se održati kasnije nego što je bilo planirano
Blic pre 14 minutajoš 3 povezane








