Povezane vesti
Psi napali četvoro dece u Subotici, krivična prijava protiv vlasnika
Euronews 05.04.2023
Vlasnički psi danas su napali i povredili četvoro dece u Subotici, a pripadnici MUP-a protiv vlasnika će podneti krivičnu prijavu za izazivanje opšte opasnosti. Sumnja se da su psi pedesetdevetogodišnjeg Subotičanina bili neadekvatno obezbeđeni zbog čega… »
Užas u Subotici: Psi napali dete u dvorištu vrtića
Nova 05.04.2023
Policija identifikovala vlasnika pasa, muškarca (59) koji nije dobro obezbedio životinje koje su pobegle iz njegovog dvorišta i napali dete od 4 godine. Policija u Subotici identifikovala je i pronašla vlasnika pasa koji su danas u jednom subotičkom… »
Čopor napao dete (4) u vrtiću, a onda i učenike osnovne škole! Jezivo popodne u centru Subotice, policija našla vlasnika
Mondo 05.04.2023
Psi jednog Subotičanina ušli su u dvorište jednog vrtića i napali četvorogodišnje dete. Psi jednog Subotičanina ušli su u dvorište jednog vrtića i napali četvorogodišnje dete. Policija u Subotici identifikovala je i pronašla vlasnika pasa koji su danas u… »
Psi napali četvoro dece u Subotici: Uleteli u dvorište vrtića
Telegraf 05.04.2023
Sumnja se da su psi 59-godišnjeg Subotičanina bili neadekvatno obezbeđeni usled čega su uspeli da pobegnu. Vlasnički psi napali su danas četvoro dece u Subotici. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, brzom intervencijom, identifikovali su i… »
Vesti dana »

Dramatičan požar u crnoj gori Vatrena stihija zahvatila kuće, gori sve živo, isključen dalekovod
Dnevnik pre 15 minutajoš 40 povezanih

U dva grada u Srbiji izmereno 39 stepeni: RHMZ upozorava na ekstremne uslove
Euronews pre 30 minutajoš 60 povezanih

Predstojeći samit Trampa i Putina na Aljasci: test za mir u Ukrajini i međunarodne reakcije
Naslovi.ai pre 3 satajoš 45 povezanih

Institut "Simo Milošević" iz minusa u plus: Neto dobit 4 miliona evra u prvom polugodištu
Blic pre 1 satjoš 23 povezane