Povezane vesti

"Očigledno da nešto postoji u telefonu Živkovića" Stručnjaci analiziraju suđenje za ubistvo Vukotića: Evo ko će…

"Očigledno da nešto postoji u telefonu Živkovića" Stručnjaci analiziraju suđenje za ubistvo Vukotića: Evo ko će…

Kurir 06.04.2023
Rođak Radoja Zvicera na prvom pojavljivanju pred sudom u Turskoj izjavio da on nije organizovao grupu za ubistvo Jovana Vukotića, vođe škaljarskog klana. Takođe tvrdi da ne zna ko je umešan u zločin. Za ovaj zločin se traži doživotna kazna… »
Zvicerov rođak na sudu u Turskoj tvrdi: "Ne znam ništa o likvidaciji Jovana Vukotića"

Zvicerov rođak na sudu u Turskoj tvrdi: "Ne znam ništa o likvidaciji Jovana Vukotića"

Telegraf 06.04.2023
Živković se na prvom suđenju, koje je održano prošle nedelje, izjasnio uz pomoć prevodioca za turski jezik, a navode optužnice, kojom se za njih traži doživotna kazna zatvora, negirao je i Milan Vujotić. Rođak Radoja Zvicera na prvom… »
"U Tursku sam došao na lečenje, nikog ne poznajem": Počelo suđenje za ubistvo vođe škaljaraca u Turskoj: Živković i…

"U Tursku sam došao na lečenje, nikog ne poznajem": Počelo suđenje za ubistvo vođe škaljaraca u Turskoj: Živković i…

Blic 06.04.2023
Radoje Živković, rođak vođe kavačkog klana Radoje Zvicera, na prvom pojavljivanju pred sudom u Turskoj gde se našao zbog sumnje da je organizovao grupu koja je likvidirala vođu škaljarskog klana - Jovicu Vukotić, negirao je optužbu tvrdeći da… »
Radoje Živković prvi put pred sudom zbog ubistva Jovana Vukotića: Nisam nikoga ubio, ne znam ništa o likvidaciji!

Radoje Živković prvi put pred sudom zbog ubistva Jovana Vukotića: Nisam nikoga ubio, ne znam ništa o likvidaciji!

Kurir 06.04.2023
Rođak Radoja Zvicera na prvom pojavljivanju pred sudom u Turskoj izjavio da on nije organizovao grupu za ubistvo Jovana Vukotića, vođe škaljarskog klana, tvrdeći da ne zna ko je umešan u zločin. Radoje Živković, rođak vođe kavačkog klana, koji… »

Vesti dana »