Povezane vesti
Svaki treći kupac žrtva prevare
Politika 06.04.2023
Osim što suplementi mogu biti opasni po zdravlje, tu je i problem nelojalne konkurencije, jer je na ovaj način budžet države oštećen za više stotina miliona dinara zbog neplaćenog poreza. Vest da su na internet tržištu dijetetskih suplemenata u Srbiji… »
I suplemente kupujemo na društvenim mrežama: Nelegalna prodaja išla preko 6.700 oglasa
Kurir 06.04.2023
Dodaci ishrani koji nisu registrovani u bazi podataka Ministarstva zdravlja prodaju se na čak 92 stranice na Fejsbuku, Instagramu i mnogim drugim internet portalima. Oni su objavili 6.700 oglasa za proizvode koji potencijalno predstavljaju opasnost po… »
Dodaci ishrani sve puniji obmanama
Dnevnik 06.04.2023
Na internet tržištu dijetetskih suplemenata u Srbiji identifikovane su 92 stranice sa više od 6.700 oglasa preko kojih se prodaju dodaci ishrani koji nisu registrovani u bazi podataka Ministarstva zdravlja. Na skupu „Problem nelegalnog prometa… »
Vesti dana »
Izabrana nova vlada u Prištini Kurti premijer, Rašić ministar, oglasila se Srpska lista: "Nećemo podržati" (video)
Blic pre 15 minutajoš 1 povezana
Aljbuljena Hadžiju izabrana za predsednicu Skupštine Kosova, Slavko Simić potpredsednik iz Srpske liste
Danas pre 15 minutajoš 1 povezana
Poljoprivrednici najavili nastavak blokade Ibarske magistrale dok Vlada Srbije ne ispuni njihove zahteve
Danas pre 30 minutajoš 1 povezana





