Povezane vesti

Đorđe David imao udes: Roker doživeo nezgodu u Beogradu

Đorđe David imao udes: Roker doživeo nezgodu u Beogradu

Blic 06.04.2023
Rok pevač Đorđe David Nikolić doživeo je danas udes na Novom Beogradu. Naime, kako se navodi, u njegov automobil je otpozadi udario drugi auto u kojem su bili muškarac i žena, na raskrsnici ulica Bulevar Zorana Đinđića i Narodnih heroja. Pevač… »
Voze auto, a glava im je na drugom mestu! Oglasio se Đorđe David nakon udesa - nije bio sam, otkrio i kolika je šteta!

Voze auto, a glava im je na drugom mestu! Oglasio se Đorđe David nakon udesa - nije bio sam, otkrio i kolika je šteta!

Mondo 06.04.2023
Đorđe David se oglasio nakon što je u medijima odjeknula vest da je na Novom Beogradu imao saobraćajnu nezgodu. Đorđe David se oglasio nakon što je u medijima odjeknula vest da je na Novom Beogradu imao saobraćajnu nezgodu. U svim domaćim… »
Đorđe David za Nova.rs nakon udesa: „Četiri puta godišnje doživim saobraćajnu nezgodu, ljudi voze pijani“

Đorđe David za Nova.rs nakon udesa: „Četiri puta godišnje doživim saobraćajnu nezgodu, ljudi voze pijani“

Nova 06.04.2023
Evo šta se dogodilo. Pevač i član žirija muzičkog takmičenja „Zvezde Granda“ Đorđe David danas je doživeo saobraćajnu nezgodu na Novom Beogradu. Kako mediji pišu, nezgoda se dogodila na raskrsnici ulica Bulevar Zorana Đinđića i Narodnih… »
Đorđe David doživeo udes u Beogradu

Đorđe David doživeo udes u Beogradu

Nova 06.04.2023
Pevač Đorđe David doživeo je udes na Novom Beogradu. U njegov automobil je otpozadi udario drugi auto u kojem su bili muškarac i žena. Sudar se dogodio na raskrsnici ulica Bulevar Zorana Đinđića i Narodnih heroja, piše „Srbija Danas“. Član… »
Đorđe David imao saobraćajku: Zakucali se u njegov automobil na Novom Beogradu - stigla policija

Đorđe David imao saobraćajku: Zakucali se u njegov automobil na Novom Beogradu - stigla policija

Mondo 06.04.2023
U auto člana žirija Granda udario drugi automobil na raskrsnici. U auto člana žirija Granda udario drugi automobil na raskrsnici Pevač Đorđe David doživeo je udes na Novom Beogradu. U njegov automobil je otpozadi udario drugi auto u kojem su bili… »
Đorđe David imao udes: Član žurija Zvezde Granda doživeo nezgodu u Novom Beogradu, zakucali se u njega

Đorđe David imao udes: Član žurija Zvezde Granda doživeo nezgodu u Novom Beogradu, zakucali se u njega

Kurir 06.04.2023
Rok pevač Đorđe David doživeo je danas udes na Novom Beogradu. Naime, kako se navodi, u njegov automobil je otpozadi udario drugi auto u kojem su bili muškarac i žena, na raskrsnici ulica Bulevar Zorana Đinđića i Narodnih heroja. Inače, Đorđe… »
Evo s Kim je Đorđe David bio u kolima za vreme udesa! Kriv je čovek koji me je udario, moraće podosta da plati za štetu!

Evo s Kim je Đorđe David bio u kolima za vreme udesa! Kriv je čovek koji me je udario, moraće podosta da plati za štetu!

Kurir 06.04.2023
Saobraćajna nezgoda koja se danas dogodila na raskrsnici ulica Bulevara Zorana Đinđića i Narodnih heroja, a u kojoj je jedan od aktera bio Đorđe David, na svu sreću završila se sa manjom štetom. Međutim, sada kaže Đorđe, čovek koji ga je… »

Vesti dana »