Povezane vesti

Laže! Pila je viski i skočila u jezero! Marija nakon Miljanine priče o hororu u Nišu - Otkrila šta se desilo tog dana!

Laže! Pila je viski i skočila u jezero! Marija nakon Miljanine priče o hororu u Nišu - Otkrila šta se desilo tog dana!

Mondo 06.04.2023
Miljana Kulić po povratku u Zadrugu ispričala je kako su je roditelji zaključali u kuću, jer nisu hteli da je puste nazad u rijaliti, a sada se za medije oglasila njena majka Marija i ispričala svoju stranu priče. Miljana Kulić po povratku u… »
Taksista mi je dao 20 dinara za sendvič, stigla sam polupana! Miljana o paklu u Nišu: Polila majku i pobegla kroz prozor

Taksista mi je dao 20 dinara za sendvič, stigla sam polupana! Miljana o paklu u Nišu: Polila majku i pobegla kroz prozor

Mondo 06.04.2023
Miljana Kulić ispričala je kako joj roditelji nisu dali da se vrati u rijaliti, kao i i kako je uspela da im pobegne iz zaključane kuće. Miljana Kulić ispričala je kako joj roditelji nisu dali da se vrati u rijaliti, kao i i kako je uspela da im… »
Miljanu Kulić smeštaju u duševnu bolnicu: Marija joj žestoko zapretila - ukoliko ne napusti "Zadrugu" evo šta će se…

Miljanu Kulić smeštaju u duševnu bolnicu: Marija joj žestoko zapretila - ukoliko ne napusti "Zadrugu" evo šta će se…

Blic 06.04.2023
Miljana Kulić doživela je pravu dramu u Nišu, a sada je otkrila da njena majka Marija Kulić planira da joj oduzme starateljstvo nad malim Željkom. Naime, kako je Miljana rekla, ako ne napusti Zadrugu i bude sa Lazarom Čolićem Zolom, Marija će joj… »
"Bila sam polupana, taksista mi je dao 20 dinara za hleb": Miljana Kulić kroz suze o drami u Nišu: Zaključali je u sobu…

"Bila sam polupana, taksista mi je dao 20 dinara za hleb": Miljana Kulić kroz suze o drami u Nišu: Zaključali je u sobu…

Blic 06.04.2023
Miljana Kulić se pre par dana vratila u rijaliti, a sada je otkrila kako je pobegla iz porodične kuće u Nišu. - Možeš li da nam objasniš šta se juče dogodilo u Nišu i kako si uspela da pobegneš? - glasilo je pitanje. - Ja sam trebala da idem u… »
"Bila sam polupana, taksista mi je dao 20 dinara za hleb" Miljana prošla kroz pakao u Nišu: Mariju je polila, pobegla kroz…

"Bila sam polupana, taksista mi je dao 20 dinara za hleb" Miljana prošla kroz pakao u Nišu: Mariju je polila, pobegla kroz…

Kurir 06.04.2023
Zaključali je u sobu, Miljana Kulić se pre par dana vratila u rijaliti, a sada je otkrila kako je pobegla iz porodične kuće u Nišu. - Možeš li da nam objasniš šta se juče dogodilo u Nišu i kako si uspela da pobegneš? - glasilo je pitanje. - Ja… »

Vesti dana »