Povezane vesti
Lukašenko u Moskvi: Zapad vrši vojni pritisak – branićemo se svim sredstvima
Vesti online 06.04.2023
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da će u slučaju potrebe njegova zemlja upotrebiti sva sredstva da se zaštiti. – Ako bude potrebno upotrebićemo sve što imamo da zaštitimo naše države i naše narode. Nikog ne ucenjujemo… »
Lukašenko: Sakupiti nuklearno oružje od svih zemalja i uništiti ga
Insajder 06.04.2023
Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je da sve zemlje treba da sakupe nuklearno oružje "na jednu gomilu i unište ga u određenom vremenskom periodu". "Ja sam generalno radikalno nastrojen u tom pogledu. Verujem da nuklearno oružje treba… »
Putin i Lukašenko: Rusija i Belorusija su dostojanstveno izdržale ogromne udare
RTV 06.04.2023
MOSKVA - Situacija oko Rusije i Belorusije je komplikovana, ali su dve države dostojanstveno izdržale "masovne udarce", izjavio je danas u Moskvi beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko na sastanku Vrhovnog državnog saveta rusko-beloruskog Saveza… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Dragan Milić osudio nasilje nad gradonačelnikom Niša: "Mržnja, bes i agresija nikada dobro doneli nisu"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 5 satijoš 2 povezane