Povezane vesti
Branislav Trifunović za "Blic": Svaki čovek u svakom trenutku nešto glumi
Blic 06.04.2023
Trudim se da ne pratim vesti. Prethodnih godina bio sam ovisnik o vestima i shvatio da tu količinu takvih informacija moj mozak ne može da apsorbuje. Mislim da to praćenje vesti tera u neku vrstu ropstva raznim moćnicima, političarima i njihovim… »
Kokan Mladenović: Svaka umetnost je prirodna opozicija vlasti
Danas 06.04.2023
– U ovoj predstavi postoji nekoliko mesta gde niste sigurni, da li to govore izvođači u svoje ime kao pozorišni umetnici ili to govore njihovi likovi, to poigravanje sa identitetima i upotreba nekih istorijskih ličnosti je tu da bismo progovorili o svom… »
Kokan Mladenović: Jugoslavija i Tito zaslužuju glorifikaciju
Nova 06.04.2023
Počevši od jedne crno-bele fotografije na kojoj su Tito i Jovanka sa Elizabet Tejlor i Ričardom Bartonom na Brijunima, kreirali smo jedan novi svet, svet igranja uloga, pitanja identiteta, pitanja ko smo mi privatno, a ko smo kao osobe koje nose svoj… »
Premijera predstave „Bilo jednom na Brijunima” u Bitef teatru
Politika 06.04.2023
Predstava „Bilo jednom na Brijunima”, čija je beogradska premijera zakazana za sutra u Bitef teatru pokušava odmaštati kako je između četiri zida protekao susreta državničkog para Josipa Broza Tita i Jovanke Broz i holivudskih zvezda Elizabet Tejlor i… »
Vesti dana »

Ubijen bivši predsednik ukrajinskog parlamenta, BBC izvor kaže da se napadač maskirao u Glovo dostavljača
BBC News pre 50 minutajoš 29 povezanih

Nevreme sa jakim vetrom i požarima u Šumadiji, naročito u Čačku i Kragujevcu
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 49 povezanih

Bogdanović povredio zadnju ložu, dalji nastup na EP biće poznat posle dodatnih analiza
Radio 021 pre 25 minutajoš 32 povezane

Još jedan rekord je prešao iz ruku Rodžera Federera u Novakov posed
Danas pre 19 minutajoš 39 povezanih