Povezane vesti

Evo ko je oteo muškarca na Vračaru: Tražili mu 5.000 evra, pa ga mučili 5 sati, žrtva pobegla kroz prozor sa četvrtog…

Evo ko je oteo muškarca na Vračaru: Tražili mu 5.000 evra, pa ga mučili 5 sati, žrtva pobegla kroz prozor sa četvrtog…

Blic 07.04.2023
Beogradska policija je uhapsila Milana D. (42) i Petra P. (44) zbog sumnje da su oteli Stefana B. (33). Osumnjičeni Petar je namamio oštećenog u iznajmljeni “stan na dan” na Vračaru, gde je došao i Milan. Oni su pretukli oštećenog i zahtevali… »
„Držali su me zatvorenog, tukli i govorili da im dugujem novac“: Novi detalji otmice i mučenja na Vračaru, žrtva se…

„Držali su me zatvorenog, tukli i govorili da im dugujem novac“: Novi detalji otmice i mučenja na Vračaru, žrtva se…

Nova 07.04.2023
Brzom i efikasnom akcijom policija je rešila slučaj S.B. koji je tvrdio da su ga otela dvojica poznanika i tukla u stanu na Vračaru. Policijsko zadržavanje određeno je M.D. i P.P. i oni će danas biti saslušani u Višem javnom tužilaštvu u… »
Saznajemo! Evo ko je oteo muškarca na Vračaru: Zahtevali od njega 5.000 evra, pa ga mučili 5 sati! Jedva pobegao kroz prozor

Saznajemo! Evo ko je oteo muškarca na Vračaru: Zahtevali od njega 5.000 evra, pa ga mučili 5 sati! Jedva pobegao kroz prozor

Kurir 07.04.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su P. P. (1979) i M. D. (1981) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo otmica. Oni su, kako se sumnja, 5. aprila… »
"Daj nam 5.000 evra i pustićemo te na slobodu": MUP se oglasio o hapšenju dvojice otmičara iz Beograda

"Daj nam 5.000 evra i pustićemo te na slobodu": MUP se oglasio o hapšenju dvojice otmičara iz Beograda

Telegraf 07.04.2023
P. P. i M. D. je određeno zadržavanje do 48 sati. Policija u Beogradu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsila je P. P. (44) i M. D. (42) zbog otmice. Oni su, kako se sumnja, 5. aprila, namamili tridesettrogodišnjeg muškarca u… »
Oteli i mučili muškarca na Vračaru: Uhapšene dve osobe, žrtva pobegla kroz prozor

Oteli i mučili muškarca na Vračaru: Uhapšene dve osobe, žrtva pobegla kroz prozor

Blic 07.04.2023
Beogradska policija uhapsila je P. P. i M. D. zbog sumnje da su prekjuče oteli i tukli S. B. (33). Njima je određeno policijsko zadržavanje nakon čega će biti saslušani u nadležnom tužilaštvu. S. B. je pregledan u Urgentnom centru i konstatovane… »
"Tukli su me i mučili više od pet sati": Detalji otmice na Vračaru, napali mladića zbog navodnog duga, poznato šta je…

"Tukli su me i mučili više od pet sati": Detalji otmice na Vračaru, napali mladića zbog navodnog duga, poznato šta je…

Blic 07.04.2023
Brzom i efikasnom akcijom policija je rešila slučaj S.B. koji je tvrdio da su ga otela dvojica poznanika i tukla u stanu na Vračaru. Policijsko zadržavanje određeno je M.D. i P.P. i oni će danas biti saslušani u Višem javnom tužilaštvu u… »
Oteli, mučili i tukli muškarca na Vračaru! Policija uhapsila dvojicu osumnjičenih, žrtva jedva uspela da pobegne kroz…

Oteli, mučili i tukli muškarca na Vračaru! Policija uhapsila dvojicu osumnjičenih, žrtva jedva uspela da pobegne kroz…

Kurir 07.04.2023
Beogradska policija uhapsila je P.P. i M. D. zbog sumnje da su prekjuče oteli i tukli S.B. (33). Njima je određeno policijsko zadržavanje nakon čega će biti saslušani u nadležnom tužilaštvu. S.B. je pregledan u Urgentnom centru i konstatovane su… »
Užas na Vračaru! Oteli muškarca, pa ga tukli i mučili: Dugovao veliki novac? Jedva uspeo da pobegne kroz prozor

Užas na Vračaru! Oteli muškarca, pa ga tukli i mučili: Dugovao veliki novac? Jedva uspeo da pobegne kroz prozor

Mondo 07.04.2023
Dva muškarca uhapšena su zbog sumnje da su oteli i mučili S.B. (33). Dva muškarca uhapšena su zbog sumnje da su oteli i mučili S.B. (33). P.P. i M. D. uhapšeni su zbog sumnje da su prekjuče oteli i tukli S.B. (33). Njima je određeno policijsko… »
"Tukli su me i mučili više od pet sati": Detalji otmice na Vračaru, muškarac pobegao kroz prozor, pa progovorio o mogućem…

"Tukli su me i mučili više od pet sati": Detalji otmice na Vračaru, muškarac pobegao kroz prozor, pa progovorio o mogućem…

Kurir 07.04.2023
Brzom i efikasnom akcijom policija je rešila slučaj S.B. koji je tvrdio da su ga otela dvojica poznanika i tukla u stanu na Vračaru. Policijsko zadržavanje određeno je M.D. i P.P. i oni će danas biti saslušani u Višem javnom tužilaštvu u… »
"Držali su me zatvorenog u stanu pet sati, a pobegao sam im kroz prozor": Oteti mladić ispričao svoju stranu

"Držali su me zatvorenog u stanu pet sati, a pobegao sam im kroz prozor": Oteti mladić ispričao svoju stranu

Telegraf 07.04.2023
Policijsko zadržavanje određeno je M.D. i P.P. i oni će danas biti saslušani u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu. Brzom i efikasnom akcijom policija je rešila slučaj S.B. koji je tvrdio da su ga otela dvojica poznanika i tukla u stanu na… »
Saznajemo: Oteli, mučili i tukli muškarca u stanu na Vračaru, osumnjičeni odmah uhapšeni

Saznajemo: Oteli, mučili i tukli muškarca u stanu na Vračaru, osumnjičeni odmah uhapšeni

Telegraf 07.04.2023
Uhapšenima je određeno policijsko zadržavanje do 48 sati. Beogradska policija uhapsila je P.P. i M. D. zbog sumnje da su prekjuče oteli i tukli S.B. (33), saznaje "Telegraf.rs". Njima je određeno policijsko zadržavanje nakon čega će biti… »

Vesti dana »