Povezane vesti

Mislio sam da Saša Popović maltretira ljude! Darko Filipović o prvoj sezoni u Zvezdama Granda - ovako je iza kamere

Mislio sam da Saša Popović maltretira ljude! Darko Filipović o prvoj sezoni u Zvezdama Granda - ovako je iza kamere

Mondo 07.04.2023
Darko Filipović progovorio o učešću u prvim Zvezdama Granda. Darko Filipović progovorio o učešću u prvim Zvezdama Granda. Darko Filipović bio je deo prve postave u takmičenju " Zvezde Granda", u kojoj je dogurao do finala i osvojio četvrto… »
"Mislio sam da Saša Popović maltretira takmičare": Darko Filipović proslavio se u "Zvezdama Granda", otkrio šta danas radi

"Mislio sam da Saša Popović maltretira takmičare": Darko Filipović proslavio se u "Zvezdama Granda", otkrio šta danas radi

Blic 07.04.2023
Pevač Darko Filipović proslavio se u prvoj sezoni muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", gde je osvojio četvrto mesto. Darko je tada privlačio i veliku pažnju zbog veze sa koleginicom Tanjom Savić, koja se takođe tada takmičila. Filipović je… »
"Mislio sam da Saša Popović maltretira ljude!" Darko Filipović prokomentarisao prvu sezonu zg, a onda otkrio šta danas radi

"Mislio sam da Saša Popović maltretira ljude!" Darko Filipović prokomentarisao prvu sezonu zg, a onda otkrio šta danas radi

Kurir 07.04.2023
Darko Filipović je pevač koji se proslavio u prvoj sezoni muzičkog takmičenja Zvezde Granda, gde je osvojio četvrto mesto. Mada iako je u kratkom vremenu postigao zapažen uspeh, njegova karijera je usledila drugačiji put i povukao se sa scene vrlo… »

Vesti dana »