Povezane vesti

Ataman potvrdio: "PAO me zvao, narednih dana ću se pozabaviti situacijom"

Ataman potvrdio: "PAO me zvao, narednih dana ću se pozabaviti situacijom"

Sportske.net 07.04.2023
Trener košarkaša Anadolu Efesa Ergin Ataman bio je po mnogo čemu u centru pažnje posle poraza svog tima od Fenerbahčea prošle večeri u 33. kolu Evrolige. Tim izgubljenim susretom, Efes je i zvanično ostao bez ikakvih šansi da nastavi odbranu… »
Kada je prošli put neki tim dao 120 poena na meču Evrolige?

Kada je prošli put neki tim dao 120 poena na meču Evrolige?

Sport klub 07.04.2023
Košarkaši Baskonije možda nisu na najvišem nivou Evrolige kada je odbrana u pitanju, ali zato u napadačkom delu igre briljiraju, naročito na domaćem terenu u Vitoriji. U petak uveče su savladali Asvel, poslednjeplasirani tim šampionata… »
Ataman: Počeli su da me vređaju, zato sam napustio meč

Ataman: Počeli su da me vređaju, zato sam napustio meč

Sport klub 07.04.2023
Turski trener Ergin Ataman je sa ekipom Anadolu Efesa u prethodnim godimana ostvario ogromne uspehe – osvojio je dve Evrolige, jednom igrao finale, a jednom je zahuktali tim iz “Sinan Erdem Doma” stopirala pandemija. Ipak, sve ukazuje na to da se… »
Posle epskih rezutlata, Efes u negativnim stranicama istorije Evrolige

Posle epskih rezutlata, Efes u negativnim stranicama istorije Evrolige

Sportske.net 07.04.2023
Košarkaši Anadolu Efesa završili su misiju odbrane trofeja Evrolige pošto su ostali bez plasmana među osam najboljih ekipa za ovu sezonu. Tim koji sa klupe vodi Ergin Ataman poražen je prošle večeri u istanbulskom derbiju od Fenerbahčea i tako je… »
Cirkus u Istanbulu: Ataman pobegao sa klupe, Klajburn nasrnuo na igrače Fenera, a Micić u neverici (video)

Cirkus u Istanbulu: Ataman pobegao sa klupe, Klajburn nasrnuo na igrače Fenera, a Micić u neverici (video)

Večernje novosti 07.04.2023
Košarkaši Fenerbahčea pobedili su sinoć kao domaćini Efes sa 103:86 (23:17, 25:23, 24:24, 31:22), u meču pretposlednjeg, 33. kola Evrolige. FOTO: Tanjug / Sava Radovanović Ovim porazom Efes, aktuelni šampion Evrope, ostao je i bez teoretskih… »
Obradović za SK objasnio konflikt sa Majkom Džejmsom

Obradović za SK objasnio konflikt sa Majkom Džejmsom

Sport klub 07.04.2023
Srpski trener Saša Obradović sa velikim uspehom u tekućoj evroligaškoj sezoni predvodi Monako, a naredni meč klub iz kneževine igra u petak od 21.00 protiv beogradskog Partizana. U susret tom duelu legendarni srpski košarkaš, a danas i ostvaren… »

Vesti dana »