Povezane vesti
Zlatanović: Zatvornici urlali na Vučićevića i pretili mu, on nije izlazio u šetnju
Pravda 07.04.2023
Nisam pozivao na rušenje ustavnog poretka i Aleksandra Vučića, pritvoren sam isključivo zbog verbalnog delikta, rekao je novinar Dejan Petar Zlatanović, glavni urednik portala Srbin.info, koji je posle 50 dana pritvora juče pušten na slobodu. Zlatanović… »
Zlatanović: Vlast je spremna da bez ikakvog razloga hapsi novinare
Novi magazin 07.04.2023
Nisam pozivao na rušenje ustavnog poretka i Aleksandra Vučića, pritvoren sam isključivo zbog verbalnog delikta, rekao je novinar Dejan Petar Zlatanović, glavni urednik portala Srbin.info, koji je posle 50 dana pritvora juče pušten na slobodu. Zlatanović… »
Urednik Srbin.info: Vlast je spremna da bez ikakvog razloga hapsi novinare
N1 Info 07.04.2023
Nisam pozivao na rušenje ustavnog poretka i Aleksandra Vučića, pritvoren sam isključivo zbog verbalnog delikta, rekao je novinar Dejan Petar Zlatanović, glavni urednik portala Srbin.info, koji je posle 50 dana pritvora u četvrtak pušten na slobodu… »
Advokat: Dejan Petar Zlatanović i Damnjan Knežević pušteni da se brane sa slobode
Danas 06.04.2023
Dejan Petar Zlatanović i Damnjan Knežević odlukom Apelacionog suda su pušteni da se u postupku koji se protiv njih vode brane sa slobode, tako što su uvažene žalbe branilaca u celosti, kaže za Danas advokat Marko Pušica, branilac Zlatanovića i Kneževića… »
Vesti dana »
Jedna struna je bila dovoljna: Obala Slonovače u 90. minutu šokirala Ekvadorce - nokaut faza je sada tako blizu
Euronews pre 2 satajoš 10 povezanih
Vremenska prognoza za 15. jun: Nastavak osveženja uz blagi pad temperature
Mondo pre 49 minutajoš 5 povezanih
Tramp potvrdio sporazum o okončanju rata sa Iranom, potpisivanje sporazuma u petak u Švajcarskoj
Beta pre 5 satijoš 4 povezane
U Nišu počinje polaganje male mature za 2.558 učenika osmog razreda
Medijska kutija pre 1 satjoš 1 povezana





