Повезане вести
Алези: Директор трке је савршено урадио посао у Аустралији
Спорт клуб 07.04.2023
Одлуке директора трке Нилса Витиха, да два пута заустави Велику награду Аустралије због расутих крхотина на стази, нису се допале неким актуелним возачима, који су сматрали да би само сигурносни аутомобил био довољан у тим… »
Потврђено: Ферари се жали на казну за Саинса
Спорт клуб 07.04.2023
Возач Ферарија Карлос Саинс јуниор кажњен је тако што му је на време остварено време додато пет секунди на трци за Велику награду Аустралије. Повод за санкционисање био је судар у којем је имао контакт са Фернандом Алонсом, а… »
Недељу дана касније - Ферари жели да се поредак из Аустралије промени!
Спортске.нет 07.04.2023
Директор Ферарија Фредерик Васер рекао је да се италијански тим жалио Међународној аутомобилској федерацији (ФИА) због казне од пет секунди њиховом возачу Карлосу Сајнцу у трци Формуле 1 у Аустралији. Сајнц је кажњен након… »
Вести дана »
Током вечери без задржавања на наплатним станицама ауто-путева: Ево какво је стање на граничним прелазима
Курир пре 4 сатијош 1 повезана
Пијан тукао жену цепаницом у главу Ужас у Земуну: Ухапшен због насиља у породици
Блиц пре 6 сатијош 1 повезана
Зеленски објавио имена кандидата за новог шефа Кабинета, након оставке Андрија Јермака
Данас пре 8 сатијош 1 повезана
(Видео) Алкохол, психијатар и развод Влада из "Магла бенда" о тешком периоду кроз који је прошао: "Боже, мени ни лекови не могу да помогну, ја нисам добро и даље"
Блиц пре 6 сатијош 1 повезана
Чучковић: Нови савски мост биће 3 пута већи од старог, "кртице" за копање метроа стижу ускоро
Блиц пре 6 сатијош 1 повезана


