Povezane vesti
FAO: Svetske cene hrane pale u martu dvanaesti mesec zaredom
Insajder 07.04.2023
Globalne cene hrane pale su za 20,5 odsto u odnosu na njihov maksimum pre godinu dana, objavila je danas Organizacija za hranu i poljoprivredu Ujedinjenih nacija (FAO). “Indeks cena hrane je pao 12. uzastopni mesec u martu i u proseku iznosio 126,9… »
Srpski standard: Manji je od polovine francuskog, koji je blizu evropskog proseka
Vreme 07.04.2023
Ekonomija Cene hrane u svetu su u opadanju, a u Srbiji u porastu. Meso je poskupelo pred Uskrs, jaja se tokom ove uskršnje nedelje u marketima prodaju po nižim cenama. Evropljani u proseku daju samo 17,1 odsto svog potrošenog novca na jelo i piće, a… »
Kako su se kretale cene nekretnina u Srbiji u prvom kvartalu ove godine?
Kamatica 07.04.2023
U martu 2023. godine, cene kvadrata su porasle u proseku za 2.25% u odnosu na prošli mesec. Cena je najviše skočila u Beogradu (+3,30%) gde prosečna cena kvadrata iznosi 2.409 €, zatim u Novom Sadu (+1,98%) 2.340 €, Kragujevcu (+1,97%) 1.126 €… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 4 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 4 satijoš 2 povezane