Povezane vesti

Viktor But poziva Trampa u Rusiju da se zajedno bore protiv globalista

Viktor But poziva Trampa u Rusiju da se zajedno bore protiv globalista

Politika 07.04.2023
MOSKVA – Ruski biznismen i član ruske Liberalno demokratske partije Viktor But danas je pozvao bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa u Rusiju kako bi poveli „pobunu protiv globalista”. „Danas sam poslao telegram bivšem američkom… »
Život ti je u opasnosti, dođi u Rusiju: Ruski "trgovac smrću" pozvao Trampa da zatraži azil i povede pobunu protiv…

Život ti je u opasnosti, dođi u Rusiju: Ruski "trgovac smrću" pozvao Trampa da zatraži azil i povede pobunu protiv…

Kurir 07.04.2023
Ruski biznismen i član ruske Liberalno demokratske partije Viktor But danas je pozvao bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa u Rusiju kako bi poveli "pobunu protiv globalista", prenosi Blic pisanje Tanjuga. - Danas sam poslao telegram bivšem… »
Ruski "trgovac smrću" zove Trampa u Rusiju: "Njegov život je u opasnosti, daćemo mu politički azil"

Ruski "trgovac smrću" zove Trampa u Rusiju: "Njegov život je u opasnosti, daćemo mu politički azil"

Blic 07.04.2023
Ruski biznismen i član ruske Liberalno demokratske partije Viktor But danas je pozvao bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa u Rusiju kako bi poveli "pobunu protiv globalista". - Danas sam poslao telegram bivšem američkom predsedniku Donaldu… »
Viktor But poziva Trampa u Rusiju da se zajedno bore protiv globalista

Viktor But poziva Trampa u Rusiju da se zajedno bore protiv globalista

Vesti online 07.04.2023
Ruski biznismen i član ruske Liberalno demokratske partije Viktor But danas je pozvao bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa u Rusiju kako bi poveli “pobunu protiv globalista”. – Danas sam poslao telegram bivšem američkom predsedniku… »
Viktor But poziva Trampa u Rusiju da se zajedno bore protiv globalista

Viktor But poziva Trampa u Rusiju da se zajedno bore protiv globalista

RTV 07.04.2023
MOSKVA - Ruski biznismen i član ruske Liberalno demokratske partije Viktor But danas je pozvao bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa u Rusiju kako bi poveli "pobunu protiv globalista". "Danas sam poslao telegram bivšem američkom predsedniku… »

Vesti dana »