Povezane vesti

Rade Basta razgovarao sa Vitalijem Kličkom, pružio mu punu podršku

Rade Basta razgovarao sa Vitalijem Kličkom, pružio mu punu podršku

Radio 021 07.04.2023
Ministar privrede Rade Basta objavio je na svom Tviter profilu da je razgovarao sa gradonačelnikom Kijeva Vitalijem Kličkom. Kako je napisao ministar, Kličku je pružio "svoju punu podršku", prenosi N1. "Gospodin Kličlo mi se zahvalio i rekao da… »
Basta u telefonskom razgovoru pružio podršku gradonačelniku Kijeva Vitaliju Kličku

Basta u telefonskom razgovoru pružio podršku gradonačelniku Kijeva Vitaliju Kličku

Euronews 07.04.2023
Ministar privrede Srbije Rade Basta objavio je danas na svom Tviter nalogu da je telefonom razgovarao sa gradonačelnikom Kijeva Vitalijem Kličkom, te da mu je pružio puno podršku. "Danas sam se čuo sa gradonačelnikom Kijeva Vitalijem Kličkom… »
Kličko se zahvalio Basti zbog podrške Ukrajini VIDEO

Kličko se zahvalio Basti zbog podrške Ukrajini VIDEO

Nova 07.04.2023
Gradonačelnik Kijeva, Vitalij Kličko zahvalio se ministru privrede Radetu Basti na podršci, rekavši da će ga obavestiti ako mu nešto bude potrebno. Kako je napisao ministar Basta, Kličku je pružio „svoju punu podršku“. „Gospodin Kličlo mi… »
Basta razgovarao sa Vitalijem Kličkom, pružio mu „svoju punu podršku“

Basta razgovarao sa Vitalijem Kličkom, pružio mu „svoju punu podršku“

N1 Info 07.04.2023
Ministar privrede Rade Basta objavio je na svom Tviter profilu da je razgovarao sa gradonačelnikom Kijeva Vitalijem Kličkom. Kako je napisao ministar, Kličku je pružio „svoju punu podršku“. „Gospodin Kličlo mi se zahvalio i rekao da ćemo biti… »

Vesti dana »