Povezane vesti

Blinken odbacuje mogućnost pregovora o prekidu vatre između Rusije i Ukrajine

Blinken odbacuje mogućnost pregovora o prekidu vatre između Rusije i Ukrajine

Politika 08.04.2023
VAŠINGTON – Američki državni sekretar Entoni Blinken odbacio je ideju o pregovorima o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije u ovom trenutku. „Za neke, ideja o prekidu vatre može biti primamljiva i ja to razumem. Ali, ako se to svodi na… »
Blinken odbacuje mogućnost pregovora o prekidu vatre između Rusije i Ukrajine

Blinken odbacuje mogućnost pregovora o prekidu vatre između Rusije i Ukrajine

RTV 08.04.2023
VAŠINGTON - Američki državni sekretar Antoni Blinken odbacio je ideju o pregovorima o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije u ovom trenutku. "Za neke, ideja o prekidu vatre može biti primamljiva i ja to razumem. Ali, ako se to svodi na praktično… »
Blinken odbacuje mogućnost pregovora o prekidu vatre između Rusije i Ukrajine

Blinken odbacuje mogućnost pregovora o prekidu vatre između Rusije i Ukrajine

Dnevnik 08.04.2023
VAŠINGTON: Američki državni sekretar Antoni Blinken odbacio je ideju o pregovorima o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije u ovom trenutku. "Za neke, ideja o prekidu vatre može biti primamljiva i ja to razumem. Ali, ako se to svodi na praktično… »
Blinken: Nema ništa od prekida vatre između Rusije i Ukrajine! Treba nam trajni i pravedni mir, ali ne zauzimanjem dela…

Blinken: Nema ništa od prekida vatre između Rusije i Ukrajine! Treba nam trajni i pravedni mir, ali ne zauzimanjem dela…

Kurir 08.04.2023
Američki državni sekretar Entoni Blinken je u ovom trenutku odbacio mogućnost pregovora o prekidu vatre između Rusije i Ukrajine. On je svoje gledište izneo u intervjuu medijskoj grup i Funke , čiji je jedan deo objavljen u subotu. Rusija mora da… »
Nema prekida vatre između Rusije i Ukrajine! Blinken stavio tačku: Otkrio šta je neophodno za pregovore

Nema prekida vatre između Rusije i Ukrajine! Blinken stavio tačku: Otkrio šta je neophodno za pregovore

Mondo 08.04.2023
Američki državni sekretar Entoni Blinken je rekao da neće doći do prekida vatre i da Rusija nije spremna za pregovore. Američki državni sekretar Entoni Blinken je rekao da neće doći do prekida vatre i da Rusija nije spremna za pregovore. Američki… »

Vesti dana »